Новости Украины

Каліфорнію охопили масштабні пожежі, є жертви: фото і відео Каліфорнію охопили масштабні пожежі, є жертви: фото і відео 24TV https://24tv.ua/favicon-32x32.png 24TV https://24tv.ua/resources/photos/news/201811/1060688.jpg https://24tv.ua/resources/photos/news/201811/1060688.jpg На півночі американського штату Каліфорнія спалахнула масштабна лісова пожежа. Влада вже евакуювала понад 20 тисяч місцевих жителі
Каліфорнію охопили масштабні пожежі, є жертви: фото і відео

На півночі американського штату Каліфорнія спалахнула масштабна лісова пожежа. Влада вже евакуювала понад 20 тисяч місцевих жителів, яким загрожувала небезпека.

Відповідні фото і відео публікують очевидці у соцмережах.

Читайте також: Сотні елітних Maserati згоріли в масштабній пожежі в Італії: фото та відео

Пожежа почалася вранці 8 листопада, і полум'я почало швидко поширюватися через сильні вітри і суху погоду. У місті Парадайз вогонь знищив кілька тисяч будівель, жителі були змушені залишити свої оселі і рятуватися від полум'я втечею.

Відомо, що вже є жертви масштабної пожежі. Шериф округу Бьютт Корі Хоуні повідомив, що загинули кілька осіб, але їх точну кількість встановлюють. Також через вогонь в Парадайзі постраждали двоє пожежників і кілька місцевих жителів.

На даний момент пожежа поширилася на площі 3,2 тисячі гектарів. Евакуація оголошена для кількох міст округу.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS