Новости Украины

Розірвавши Угоду про ліквідацію ракет, Росія отримає додаткову тему для пропаганди, – Бініон Розірвавши Угоду про ліквідацію ракет, Росія отримає додаткову тему для пропаганди, – Бініон zik https://zik.ua/favicon.ico zik https://zik.ua/media/facebook_article1/1444493.jpg https://zik.ua/media/facebook_article1/1444493.jpg Розірвання Угоди про ліквідацію ракет середньої та малої дальності видається жорсткішим та ефективнішим методом, проте Кремль отри
Розірвавши Угоду про ліквідацію ракет, Росія отримає додаткову тему дл

Розірвання Угоди про ліквідацію ракет середньої та малої дальності видається жорсткішим та ефективнішим методом, проте Кремль отримає додаткову тему для пропаганди.

Таку думку на сторінках Тижня висловив британський журналіст Майкл Бініон, – повідомляє «Тиждень».

«Росіяни вже тепер нагнітають ситуацію, називаючи Адміністрацію Трампа войовничою інституцією, яка ставить під загрозу європейську безпеку. Це вже позначається на європейській громадській думці», – пише він.

Бініон пояснює, що якщо США справді вийде з Договору, Росія матиме свободу розмістити нові ракети наземного базування поблизу кордонів НАТО, створюючи загрозу для європейських країн. Нові країни – члени Альянсу в Східній Європі, особливо Польща та країни Балтії, почуваються найвразливішими.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS