Новости Украины

На Одещині побита коханцем жінка померла без допомоги у власному будинку На Одещині побита коханцем жінка померла без допомоги у власному будинку Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/favicon.ico Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/news/2018-11/000310030W.jpg http://magnolia-tv.com/sites/default/files/news/2018-11/000310030W.jpg Раніше судимий за вбивство чоловік, розлютившись на жінку за те, що прийшла додому в стані алкогольного сп’яніння, побив її і зали
На Одещині побита коханцем жінка померла без допомоги у власному будин

Раніше судимий за вбивство чоловік, розлютившись на жінку за те, що прийшла додому в стані алкогольного сп’яніння, побив її і залишив помирати, замкнувши в будинку.

За кілька днів сусіди, які занепокоїлись тривалою відсутністю жінки, виявили її без ознак життя. Згідно з висновком судово-медичної експертизи, потерпіла померла від крововиливу та забою головного мозку.

У ході слідчих дій правоохоронці встановили, що вбита жителька селища Любашівка, 1966 р. н., тривалий час проживала з на рік молодшим співмешканцем, що приїхав із Вінницької області. Куди він раптом подівся – ніхто не знав.

Перевіривши можливі місця знаходження чоловіка, поліцейські розшукали його в Одесі, де той переховувався.

«Зловмисник був затриманий, - зазначив начальник Любашівського ВП Сергій Денисовський. – Зараз досудове слідство завершено. Обвинувальний акт відносно чоловіка за ч. 2 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України направлено до суду».

За матеріалами ВК ГУНП в Одеській області

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS