Новости Украины

Екс-міністру Монако висунули обвинувачення у справі російського олігарха Екс-міністру Монако висунули обвинувачення у справі російського олігарха zik https://zik.ua/favicon.ico zik https://zik.ua/gallery/top/e/k/Eks_ministr_yusticii_korolivstva_Monako_Filip_Narmino.jpg https://zik.ua/gallery/top/e/k/Eks_ministr_yusticii_korolivstva_Monako_Filip_Narmino.jpg Колишньому міністру юстиції Монако Філіпу Нарміно висунули звинувачення в корупції в рамках розслідування справи щодо російського
Екс-міністру Монако висунули обвинувачення у справі російського олігар

Колишньому міністру юстиції Монако Філіпу Нарміно висунули звинувачення в корупції в рамках розслідування справи щодо російського мільярдера Дмитра Риболовлєва.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланям на AFP.

«Колишньому міністру юстиції Монако були висунуті звинувачення у рамках довготривалого розслідування щодо корупції за участю російського мільярдера, власника футбольного клубу «Монако», заявили прокурори в четвер», – йдеться у повідомленні.

Нарміно, який був змушений піти у відставку у 2017 році, підозрюється у втручанні у слідство та хабарництві, повідомили в прокуратурі.

Ці звинувачення висунули після того, як Дмитро Риболовлєв був затриманий для допиту у справі про корупцію. Його звинувачують також у фінансових махінаціях. Дмитро Риболовлєв фігурує у рейтингах Forbes як 242 найбагатша людина у світі з оцінкою 6,8 мільярда доларів.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS