Новости Украины

Група невідомих активістів розвісили сатиричні плакати із Путіним по всьому Лондону. Група невідомих активістів розвісили сатиричні плакати із Путіним по всьому Лондону. Народна Правда https://narodna-pravda.ua/favicon.ico Народна Правда https://nv.ua/img/article/25060/22_share_ukr.jpeg https://nv.ua/img/article/25060/22_share_ukr.jpeg Група невідомих активістів розмістила по всьому Лондону сатиричні білборди, присвячені відзначенню “вкладу” російської
Група невідомих активістів  розвісили сатиричні плакати із Путіним по

Група невідомих активістів розмістила по всьому Лондону сатиричні білборди, присвячені відзначенню “вкладу” російської військової розвідки і президента Владіміра Путіна у Brexit.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Reuters.

 

“Офіцери ГРУ” розвісили плакати із Путіним по всьому Лондону: фото та відео

“Офіцери ГРУ” розвісили плакати із Путіним по всьому Лондону: фото та відео

На білбордах зображений президент Росії, який тримає в руці російський прапор та підморгує, поруч – текст: “Відзначмо червоний, білий і блакитний Brexit”. Літера “R” у слові “Brexit” розвернута та нагадує кириличну “Я”.

Крім того, на одному з білбордів фігурує колишній міністр закордонних справ Боріс Джонсон, зображений у вигляді російського десантника.

Група анонімів, яка стверджує, що стоїть за білборд-кампанією, каже, що вона є “групою офіцерів російської військової розвідки (ГРУ), яка прагне визнання своєї справжньої ролі у голосуванні щодо Brexit”.

“Група сподівається подолати нещодавню невиправдану негативну “славу” ГРУ, розмістивши рекламу, яка підкреслює свою роль у неминучому звільненні Великої Британії від ЄС”, – ідеться у заяві анонімів, які називають себе “Гордий ведмідь”.

Аноніми у своєму Twitter також опублікували відео, на якому Путін їде на собаці з обличчям головного спонсора Brexit-кампанії Аррона Бенкса.

 

На своєму сайті “Гордий ведмідь” оголосив збір коштів для розміщення великого рекламного щита на станції Ватерлоо. Для досягнення мети необхідно зібрати 55 тисяч фунтів стерлінгів.

У спілкуванні з агентством представник анонімної групи заявив російською мовою, що він занепокоєний здоров’ям російської демократії та виступає проти авторитарних тенденцій Москви.

Група також висловила солідарність з російськими журналістами. Водночас представник групи відмовився зізнатися, хто стоїть за цією кампанією.

 

 

 

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS