Новости Украины

Лідер «євробляхерів» на знак протесту спалив свій Land Rover Лідер «євробляхерів» на знак протесту спалив свій Land Rover Главком https://glavcom.ua/theme/img/icons/favicon.ico Главком https://narodna-pravda.ua/wp-content/uploads/2018/03/goryashhee-avto.jpg https://narodna-pravda.ua/wp-content/uploads/2018/03/goryashhee-avto.jpg Олег Ярошевич, як і обіцяв, спалив власне авто Керівник ГО «Авто Євро Сила» Олег Ярошевич спалив свій Land Rover на зн
Лідер «євробляхерів» на знак протесту спалив свій Land Rover

Олег Ярошевич, як і обіцяв, спалив власне авто

Керівник ГО «Авто Євро Сила» Олег Ярошевич спалив свій Land Rover на знак протесту проти ухвалених сьогодні Верховною Радою України законів щодо розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації.

Свій вчинок він транслював на своїй сторінці у Facebook.

«Коли я заявив на нашій акції про те, що спалю свій Ленд Ровер, якщо не проголосують нашу правку - це не був популізм чи піар! Це була свідома заява лідера, який розуміє, що для більшості людей, які купили право користування авто на європейській реєстрації за 1500€, дешевше спалити своє авто ніж його купити та розмитнити за прийнятими сьогодні законами! Як лідер громади, який відповідально ставиться до всіх своїх заяв, в знак протесту спалюю своє авто!», - написав він.

Коли я заявив на нашій акції про те, що спалю свій Ленд Ровер, якщо не проголосують нашу правку - це не був популізм чи піар! Це була свідома заява лідера, який розуміє, що для більшості людей, які купили право користування авто на європейській реєстрації за 1500€ , дешевше спалити своє авто ніж його купити та розмитнити за прийнятими сьогодні законами! Як лідер громади, який відповідально ставиться до всіх своїх заяв, в знак протесту спалюю своє авто! Автоєвросила

Опубліковано Авто Евро Сила Четвер, 8 листопад 2018 р.

Раніше, Ярошевич пообіцяв спалити свій автомобіль у разі, якщо Верховна Рада прийме закони про доступне розмитнення без необхідних поправок.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS