Новости Украины

Рада схвалила закон про жорсткіші штрафи для 'євроблях' Рада схвалила закон про жорсткіші штрафи для 'євроблях' Еспресо https://static.espreso.tv/im/icon.png Еспресо https://static.espreso.tv/uploads/article/2575657/images/im610x343-ytfyhg.jpeg https://static.espreso.tv/uploads/article/2575657/images/im610x343-ytfyhg.jpeg Закон вносить зміни до митного кодексу. Для власників автомобілів з єврореєстрацією передбачені жорсткіші штрафи Парламент ухвали
Рада схвалила закон про жорсткіші штрафи для 'євроблях'
Закон вносить зміни до митного кодексу. Для власників автомобілів з єврореєстрацією передбачені жорсткіші штрафи

Парламент ухвалив у цілому закон №8488 про посилення контролю над переміщенням і використанням авто, зареєстрованих в інших державах.

'За' проголосували 245 депутатів.

Закон дозволяє українцям купити в режимі тимчасового ввезення без грошового забезпечення лише одне авто.

Автівку заборонено використовувати в підприємницькій діяльності чи для отримання доходу, наприклад, для роботи в таксі. За порушення встановлених правил передбачений штраф 34 тис грн.

Ввезення наступних легкових транспортних засобів передбачає наявність гарантії. Гарантом може бути фінансова установа, яка візьме на себе зобов'язання сплатити суму всіх митних платежів, якщо авто не буде вивезене.

Тим, хто привіз в Україну автомобіль на єврономерах і передав його у треті руки або на запчастини, загрожує штраф у розмірі 17 тис. грн.

Щоб розмитнити автівку, яка вже перебуває на території України, власникам дається 180 днів.

Той, хто заїжджатиме на територію України після ухвалення закону, матиме 30 днів на розмитнення авто. Якщо пройти реєстрацію не за 30 днів, як це належить, а запізнитися на місяць – штраф 85 тис. грн, більше місяця – 170 тис. грн.

Також слід бути уважними, щоб вчасно виїхати з території України. Адже затримка в Україні в режимі тимчасового ввезення до трьох днів - це штраф у 850 гривень. Від чотирьох до 10 - 8500 гривень. Затриматися в Україні на 10-20 днів після вичерпання терміну означає штраф 17 тис. гривень. Від 20 до 30 днів - 85 тис.гривень. Понад 30 днів - 170 тис. гривень.

Слідкувати за дотриманням правил ввезення повинна автоматизована система обміну інформацією дані про авто, зафіксовані митником під час відкриття режиму транзиту або режиму тимчасового ввезення, одразу передаватимуться всім органам.

Й якщо поліція побачить авто з вичерпаним терміном перебування на українських дорогах, штрафів не уникнути. Машину відправлять на штрафмайданчик. Забрати її звідти зможе тільки фактичний власник, тобто закордонний.

 

А прикордонники не допустять перетину кордону особою, яка ввезла авто, без сплати штрафів, переконує одна з авторів законопроекту Ніна Южаніна.

 
Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS