Новости Украины

Новини - Томос для України: Російська церква влаштувала нову зухвалу провокацію Новини - Томос для України: Російська церква влаштувала нову зухвалу провокацію Народна Правда https://narodna-pravda.ua/favicon.ico Народна Правда https://narodna-pravda.ua/wp-content/uploads/2018/11/dkeu69kn.jpg https://narodna-pravda.ua/wp-content/uploads/2018/11/dkeu69kn.jpg Стало відомо про зустріч у Росії групи українських дітей із патріархом Московським і всієї Русі Кирилом. Як повідомляє НАРОДНА ПР
Новини - Томос для України: Російська церква влаштувала нову зухвалу п

Стало відомо про зустріч у Росії групи українських дітей із патріархом Московським і всієї Русі Кирилом.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, про це у Facebook написав український політолог Олексій Голобуцький.

У публікації йдеться, що “українські діти-паломники” вручили Кирилу в подарунок коровай та виконали народні танці і пісні.

“Вдумайтесь: наприкінці п’ятого року війни українські дітки розважають руссо-попа танцями й піснями – того самого попа, котрий благословляє вбивство їхніх батьків!”, – обурюється політолог.

Він додав, що це обурливий та бридкий факт. Крім того, це небезпечно – хто відповідає за життя і здоров’я дітей та за те, щоб вони не потрапили в заручники.

“Хто підписав дозвільні документи, хто нестиме відповідальність за таку… це навіть не халатність, це відвертий саботаж і робота на ворога під час військових дій”, – додав Голобуцький.

Він припустив, що це можуть бути діти з окупованих територій України. Якщо так, то це привід для скарг до міжнародних структур. Адже використання дітей у війні, хай навіть ідеологічній, є неприпустимим.

Гостроти ситуації додає той факт, що під час зустрічі з українськими дітьми, Кирил переконував їх, що Українська церква – це “підступи диявола”.

“…Я знаю, що дуже непросто сьогодні: ворог роду людського ополчається на єдність нашої Церкви”, – зокрема сказав очільник РПЦ.

“Хоча якщо вже кому й намірювати роги й копита, то це самому обвішаному хрестами фсб-шнику в сукні”, – підсумував Голобуцький.

Томос для України: Російська церква влаштувала нову зухвалу провокацію Томос для України: Російська церква влаштувала нову зухвалу провокацію Томос для України: Російська церква влаштувала нову зухвалу провокацію

Нагадаємо, 7 листопада ректору Московської духовної академії архієпископу Амвросію на паспортному контролі аеропорту “Жуляни” у Києві заборонили в’їзд до України.

Нагадаємо також, президент України Петро Порошенко заявив, що Російська православна церква є елементом політичної системи Кремля, тому має відправитися “додому” разом із армією РФ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

1
Phorchun 08:06 08.11.2018 0
политолог? известный? правда?

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS