Новости Украины

Реанімація 'Партії регіонів' – це нахабна провокація, мета якої підтвердити повільний реванш Реанімація 'Партії регіонів' – це нахабна провокація, мета якої підтвердити повільний реванш 24TV https://24tv.ua/favicon-32x32.png 24TV https://24tv.ua/resources/photos/news/201811/1057311.jpg https://24tv.ua/resources/photos/news/201811/1057311.jpg Наприкінці жовтня на офіційному сайті "Партії регіонів" з’явилося повідомлення про відновлення роботи цієї інтернет-сторінки. На с
Реанімація 'Партії регіонів' – це нахабна провокація, мета якої підтве

Наприкінці жовтня на офіційному сайті 'Партії регіонів' з’явилося повідомлення про відновлення роботи цієї інтернет-сторінки. На сайті пишуть, що це відбулося завдяки зусиллям ініціативної групи, що складається із членів 'Партії регіонів', які не вийшли з її складу і сподіваються реанімувати цей проект.

Про це у своєму відеоблозі 'Політична кухня' розповіла журналістка Крістіна Бердинських.

Читайте також: Сайт 'Партії регіонів' відновив свою роботу з Росії

Вона зазначила, що поки що на сайті відсутні якісь прізвища, склад ініціативної групи і партійних лідерів, проте це лише справа часу.

'Після революції деякі представники 'Партії регіонів' і команди колишнього президента Віктора Януковича втекли з країни: хто в Росію, а хто і в ЄС, але багато хто залишився, утворивши нові політичні об’єднання, такі як 'Опозиційний блок' чи увійшов до складу депутатських груп 'Відродження' та 'Воля народу'. А комусь пощастило і він приєднався навіть до команди влади', – сказала журналістка.

Але пов’язувати себе із 'Партією регіонів', увесь цей час після Революції було непопулярно, токсично і трохи страшно. Зараз схоже вже ніхто нічого не боїться. Реанімація 'Партії регіонів', навіть якщо вона відбувається виключно в інтернеті – це нахабний вчинок, схожий на інформаційну провокацію, мета якої підтвердити повільний реванш,
– наголосила Бердинських.

Вона також розповіла, що до цього призвела відсутність результатів розслідувань економічних злочинів часів Януковича і покарання за них. 'Колишні регіонали не бояться і скоро підуть до виборців зі старими лідерами і гаслами. Ці політичні хитрощі небезпечні і можуть нашкодити їхнім ініціаторам. Побачимо, як далеко зайде цей поки що повільний реванш', – додала Бердинських.

Відео повного випуску відеоблогу 'Політична кухня' за 2 листопада

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

1
Phorchun 20:05 02.11.2018 0
страшно становится шакалам у кормушки. Ой как они боятся реванша.

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS