Новости Украины

Три роки від підписання 'Мінська-2': Росія не виконала жодного пункту угод Три роки від підписання 'Мінська-2': Росія не виконала жодного пункту угод 5 канал https://www.5.ua/img/icons/icon-channel-5.png 5 канал https://www.5.ua/media/pictures/original/111646.jpg https://www.5.ua/media/pictures/original/111646.jpg Три роки тому сторони підписали документ із 13 пунктів. Агресор не дотримався жодного За три роки Російська Федерація не виконал
Три роки від підписання 'Мінська-2': Росія не виконала жодного пункту
Три роки тому сторони підписали документ із 13 пунктів. Агресор не дотримався жодного

За три роки Російська Федерація не виконала жодного пункту Мінських домовленостей. Відповідну заяву зробила речниця МЗС Мар'яна Беца. Саме 12 лютого 2015 року відбулися переговори в Нормандському форматі, внаслідок яких погодили 'Мінськ-2', нагадує '5 канал'.

Три роки тому сторони підписали документ із 13 пунктів. Серед основних тез: припинення вогню, відведення важкого озброєння обома сторонами, виведення всіх іноземних збройних формувань, військової техніки, а також найманців із території України під спостереженням ОБСЄ.

Йшлося в документі й про забезпечення доступу, доставки, зберігання і розподілу гуманітарної допомоги. Переговори тривали рекордні 16 годин. Комплекс заходів підписали лідери чотирьох країн: Німеччини, Франції, України та Росії, а також контактна група, що налічує представників Росії, України та членів самопроголошених республік.

Утім, більшість пунктів Мінських угод не виконані і дотепер, зокрема, повне припинення вогню, якого не дотримуються бойовики.

Нагадаємо, 12 лютого очільник МЗС Росії Сергій Лавров звинуватив Україну у 'зламі' Мінських угод. У міністра зовнішніх справ країни-агресора викликало невдоволення ухвалення Верховною Радою закону про деокупацію Донбасу. У МЗС уже відповіли на закиди російського дипломата.

Дивіться також фотогалерею за темою:

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

1
Phorchun 20:30 12.02.2018 0
похоже говносми уже не стесняются заявлять о своем скудоумии, совместно с власть имущими. Где в минских соглашениях хоть слово о России? Где прописано, что Россия участница конфликта?

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS