Новости Украины

Згуладзе відмовилась від громадянства України і поновила грузинське громадянство – Гримчак Згуладзе відмовилась від громадянства України і поновила грузинське громадянство – Гримчак 5 канал https://www.5.ua/img/icons/icon-channel-5.png 5 канал https://www.5.ua/media/pictures/original/62646.jpg https://www.5.ua/media/pictures/original/62646.jpg На сьогодні Ека Згуладзе не є громадянкою України Колишній перший заступник міністра внутрішніх справ України Ека Згуладзе відмо
Згуладзе відмовилась від громадянства України і поновила грузинське гр
На сьогодні Ека Згуладзе не є громадянкою України

Колишній перший заступник міністра внутрішніх справ України Ека Згуладзе відмовилась від громадянства України і поновила громадянство Грузії. Про таке в ефірі '5 каналу' в програмі 'Час. Підсумки дня' заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та ВПО України Юрій Гримчак.

'По-моєму, Ека Згуладзе після того, як закінчила свою каденцію у нас тут керівником поліції, вона відмовилася від громадянства України і поновила громадянство Грузії, звернувшись там до відповідних органів. І на сьогоднішній день вона вже не є громадянкою України, а є громадянкою Грузії'. - сказав він.

Нагадаємо, 12 лютого 2017 року ЗМІ повідомили про арешт Міхеіла Саакашвілі. Нібито політика викрали з одного зі столичних ресторанів. Натомість правоохоронці відхрестилися від інциденту. Зокрема, у СБУ, ГПУ та Нацполіції однозначно заявили, що не мають стосунку до затримання політика. Не мали ніяких відомостей про арешт і в ДМС. Згодом у ДПСУ визнали: Міхеіла Саакашвілі повернули до Польщі. Не минулося без сутичок, адже невідомі з оточення Саакашвілі накинулися на правоохоронців.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

1
Phorchun 20:14 12.02.2018 0
логично, зачем ей гражданство страны где она взяла, все что могла.

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS