Новости Украины

Бойовики постаралися: Донбасу загрожує катастрофа Бойовики постаралися: Донбасу загрожує катастрофа Znaj.UA https://sport.znaj.ua/sites/znaj.sport/themes/custom_bootstrap/favicon.ico Znaj.UA https://znaj.ua/sites/default/files/media/news/2018/02/06/donfiltr_vs_0.jpg https://znaj.ua/sites/default/files/media/news/2018/02/06/donfiltr_vs_0.jpg Донецька фільтрувальна станція потрапила під обстріл. Донецька фільтрувальна станція, яка розташована між Авдіївкою та окупован
Бойовики постаралися: Донбасу загрожує катастрофа
Донецька фільтрувальна станція потрапила під обстріл.

Донецька фільтрувальна станція, яка розташована між Авдіївкою та окупованою Ясинуватою Донецької області, потрапила під черговий обстріл. Це загрожує екологічною катастрофою.

Про подію повідомила прес-служба Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб. У відомстві розповіли, що в результаті обстрілу Донецької фільтрувальної станції були пошкоджені бетонні загородження і будівлі фільтрів – пробиті бетонні перекриття. Працівники підприємства ховалися в бомбосховище.

Донецька фільтрувальна станція частково забезпечує водою Авдіївку, Красногорівку і Верхнеторецкое, які знаходяться під контролем України. Також станція дає воду окупованим населеним пунктам: частково Донецьку, Ясинуватій, селищам Василівці та Спартаку.

Попадання в один з резервуарів з високотоксичним хлором на ДФС неминуче приведе до загибелі всього живого навколо станції, - заявили спостерігачі спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.

За даними СММ, ця територія знаходиться на межі екологічної катастрофи. Згідно зі звітом ОБСЄ від 5 грудня 2017 року, на території ДФС було зафіксовано три місця попадання і залишки мін калібру 120 мм. За оцінкою спостерігачів обстріл вівся з південного сходу. Відзначено, що потрапляння в один з резервуарів з високотоксичним хлором на ДФС неминуче приведе до загибелі всього живого навколо станції і залишить без водопостачання цілий регіон.

Як раніше повідомляв портал 'Знай.uа', Києву загрожує екологічна катастрофа.

Автор матеріалу:
Галина Струс
Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

1
Phorchun 09:21 12.02.2018 0
ну то есть, как обычно сами себя обстреляли. Ага.

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS