Новости Украины

Томос для України - Україну попередили про криваву загрозу та назвали вихід Томос для України - Україну попередили про криваву загрозу та назвали вихід Народна Правда https://narodna-pravda.ua/favicon.ico Народна Правда https://narodna-pravda.ua/wp-content/uploads/2018/07/tserkov.jpeg https://narodna-pravda.ua/wp-content/uploads/2018/07/tserkov.jpeg Церковний конфлікт в Україні може стати ще одним фактором дестабілізації країни, і тому необхідно прийняти розумне рішення. Про ц
Томос для України - Україну попередили про криваву загрозу та назвали

Церковний конфлікт в Україні може стати ще одним фактором дестабілізації країни, і тому необхідно прийняти розумне рішення.

Про це в інтерв’ю НАРОДНІЙ ПРАВДІ розповів блогер Євген Іхельзон.

За словами блогера, він є твердим прихильником автокефалії для української церкви – «Я хочу автокефалію, хоча і боюся цього. Але і так, як є, не можна залишати. МП – це як військова база на твоїй території. Є “військова база”, а є “духовна база”».

«Ми не витримаємо ще одного конфлікту – через церкву, нам це не підходить», – підкреслив блогер, і додав, що у нього є свій погляд на процес відходу Московського патріархату з України – «Наприклад, що до 2030 року МП існує, а потім виїжджають з України назавжди».

Нагадаємо, на думку Євгена Іхельзона, процес отримання автокефалії для української церкви став більш політичним, ніж релігійним.

З повною версією інтерв’ю з відомим блогером можна ознайомитися тут: Томос для України: як розібратися з Москвою і обійтися без війни.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок (1 голосiв, середній бал: 1,00 iз 5)
Loading...
Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS