Новости Украины

Новини України - Хакери ГРУ Росії влаштували полювання на об'єкти української інфраструктури Новини України - Хакери ГРУ Росії влаштували полювання на об'єкти української інфраструктури Народна Правда https://narodna-pravda.ua/favicon.ico Народна Правда https://narodna-pravda.ua/wp-content/uploads/2018/10/hakery.jpg https://narodna-pravda.ua/wp-content/uploads/2018/10/hakery.jpg Національний центр кібербезпеки Великобританії повідомляє, що в атаці на “Міжнародний аеропорт “Одеса” і також київський метрополі
Новини України - Хакери ГРУ Росії влаштували полювання на об'єкти укра

Національний центр кібербезпеки Великобританії повідомляє, що в атаці на “Міжнародний аеропорт “Одеса” і також київський метрополітен брали участь фахівці ГРУ Росії.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, цю інформацію озвучили під час наради у Міністерстві інфраструктури України.

Глава відомства Володимир Омелян підкреслив,що аеропорт і метрополітен вже впроваджують низку проектів цифрової трансформації.

“Немає гарантії, що спроби виведення з ладу критичних підприємств галузі не повторяться”, – вважає міністр.

Керівники аеропорту «Одеса» і столичної підземки повідомили Омеляну про вжиті заходи кібербезпеки. Крім того, сторони заявили про зацікавленість підключити своїх фахівців до роботи над розвитком галузевого центру кіберзахисту транспортної інфраструктури.

Нагадаємо, атака, про яку йде мова, сталася наприкінці жовтня минулого року. В один момент “ліг” сайт Міністерства інфраструктури, хакери “поклали” інформаційну систему “Міжнародного аеропорту “Одеса” атакували київський метрополітен – не працювали банківські сервіси.

Тим часом, з’являються нові подробиці у справі про отруєння колишнього полковника ГРУ Сергія Скрипаля і його дочки у Великобританії. Так, журналісти ВВС поговорили з мешканцями селища Лойга в Архангельській області, де народився один з отруйників Скрипалів Олександр Мішкін, який представлявся як Олександр Петров.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...
Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS