Новости Украины

Новини України - Автокефалія для України: стало відомо про приєднання московського патріархату Новини України - Автокефалія для України: стало відомо про приєднання московського патріархату Народна Правда https://narodna-pravda.ua/favicon.ico Народна Правда https://narodna-pravda.ua/wp-content/uploads/2018/09/evstratyj-zorya.jpg https://narodna-pravda.ua/wp-content/uploads/2018/09/evstratyj-zorya.jpg В Українській православній церкві Київського патріархату вважають, що половина парафій московського патріархату приєднається до єд
Новини України - Автокефалія для України: стало відомо про приєднання

В Українській православній церкві Київського патріархату вважають, що половина парафій московського патріархату приєднається до єдиної української помісної церкви.

А в більш віддаленій перспективі приєднаються і інші парафії, заявив речник УПЦ КП Євстратій Зоря, передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “Громадське”.

За словами архієпископа, на сьогодні у Московського патріархату близько 12 тисяч парафій, і в перспективі декількох років, ще дві третини від тієї половини, що залишилася, будуть переходити. «А в довгостроковій перспективі ми вважаємо, що в Україні взагалі буде існувати як в Грузії грузинська церква, в Болгарії болгарська церква, в Румунії румунська церква», – пояснив Зоря, зазначивши, що в цих країнах немає Московського патріархату, оскільки це «аномалія з канонічної точки зору».

У той же час він допустив, що після визнання автокефалії української церкви російською церквою, можливо в Києві залишиться один храм, який буде представництвом Московського патріарха при Київському патріархові.

Нагадаємо, в Україні пояснили, навіщо потрібен томос.

Також стало відомо, що означатиме для Путіна надання томосу Україні.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...
Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS