Новости Украины

Новини Росії - Аварія 'Союзу': названо причини катастрофи Новини Росії - Аварія 'Союзу': названо причини катастрофи Народна Правда https://narodna-pravda.ua/favicon.ico Народна Правда https://narodna-pravda.ua/wp-content/uploads/2017/06/321.jpg https://narodna-pravda.ua/wp-content/uploads/2017/06/321.jpg Названа причина аварії ракети-носія “Союз”, внаслідок якої екіпаж був змушений покинути літальний апарат. Про це повідомили два д
Новини Росії - Аварія 'Союзу': названо причини катастрофи

Названа причина аварії ракети-носія “Союз”, внаслідок якої екіпаж був змушений покинути літальний апарат.

Про це повідомили два джерела, які причетні до розслідування інциденту, передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на російське видання “Комерсант”.

За словами джерел, до аварії могли призвести дві причини. Перша причина пов’язана з відмовою роботи пірозамка бічного блоку, а друга причина пов’язана з механічним пошкодженням кріплення бічного блоку.

В ході польоту після старту з космодрому Байконур бічні блоки першої ступені ракети не відокремилися.

Названа ще одна причина, яка, втім, вважається малоймовірною: теоретично міг призвести до аварії збій у роботі автоматики, що не дала команду на відстріл бічних блоків, повідомило джерело.

Нагадаємо, аварію «Союз МС-10» вже прокоментували у “Роскосмосі”. Там повідомоили, що для розслідування її причин створено державну комісію.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...
Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS