Новости Украины

Новини Росії - У Росії помер топовий воєначальник Путіна Новини Росії - У Росії помер топовий воєначальник Путіна Народна Правда https://narodna-pravda.ua/favicon.ico Народна Правда https://narodna-pravda.ua/wp-content/uploads/2018/04/putyn.jpg https://narodna-pravda.ua/wp-content/uploads/2018/04/putyn.jpg У Російській Федерації помер топовий воєначальник Володимира Путіна – командувач Східним округом військ Національної гвардії герой
Новини Росії - У Росії помер топовий воєначальник Путіна

У Російській Федерації помер топовий воєначальник Володимира Путіна – командувач Східним округом військ Національної гвардії герой Росії генерал-полковник Ігор Груднов.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляють російські ЗМІ з посиланням на Росгвардию.

Груднову було 59 років. У Росгвардии кажуть, Груднов відповідав за безпеку на Далекому Сході, і боровся з браконьєрством.

Груднов народився в Чистополе (республіка Татарстан). Служив на командних посадах в управлінні внутрішніх військ МВС СРСР по Українській РСР та Молдавській РСР, з 1989 року — в управлінні внутрішніх військ з Далекого Сходу і Східного Сибіру.

У 90-х рр. служив на Північному Кавказі, з 1999 року був начальником штабу і командувачем угруповання “Північ” в Чечні. За операцію в Грозному (як пишуть російські ЗМІ, “вміле керівництво операцією по визволенню Грозного від терористів”) йому присвоїли “Героя Росії”.

У Росії помер топовий воєначальник Путіна

Напередодні, 9 жовтня, полковник служби зовнішньої розвідки Росії (СЗР) Сергій Соловйов був знайдений мертвим у власній квартирі.

Нагадаємо, в Єкатеринбурзі, не приходячи до тями після падіння з вікна, помер журналіст Максим Бородін, який першим написав про смерть членів приватної військової компанії «Вагнера» в Сирії.

У Москві у віці 59 років помер відомий пропагандист Путіна – російський журналіст, випусковий редактор головного випуску «РИА Новости» Михайло Смирнов.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок (2 голосiв, середній бал: 3,00 iз 5)
Loading...
Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS