Новости Украины

Новини України - В Україні назвали головну мету томосу: несподівана версія Новини України - В Україні назвали головну мету томосу: несподівана версія Народна Правда https://narodna-pravda.ua/favicon.ico Народна Правда https://narodna-pravda.ua/wp-content/uploads/2018/04/05491d37c3dc57b2aa08780f08f44b7bc43a2c8b.jpg https://narodna-pravda.ua/wp-content/uploads/2018/04/05491d37c3dc57b2aa08780f08f44b7bc43a2c8b.jpg Історія з отриманням томосу для автокефалії української церкви не релігійна, а перш за все політична. Про це в інтерв’ю НАРОДНІЙ
Новини України - В Україні назвали головну мету томосу: несподівана ве

Історія з отриманням томосу для автокефалії української церкви не релігійна, а перш за все політична.

Про це в інтерв’ю НАРОДНІЙ ПРАВДІ розповів блогер Євген Іхельзон.

У коментарі події з отриманням томосу Іхельзон зазначив, що в даному питанні зараз більше політики:

«Українська історія з томосом – це взагалі не релігійна історія. Те, що в першу чергу про це говорять політологи, свідчить: це більшою мірою політичне питання.

Україна, щоб вижити, серйозно стурбована безпекою. Багатьом здається, що Українська православна церква (Московського патріархату) представляє державу, яка веде проти нас війну. Адже логічно припустити, що церква, повністю залежна від держави, відстоює інтереси цієї держави, Росії, на всіх територіях, де є її представництва.

В теперішній політичній ситуації це небезпечно. І цей церковний розділ, розрив (томос від грецького «різати», «ділити», – НП) вирішує одне з питань нашої безпеки».

Разом з тим блогер є прихильником автокефалії української церкви – «Я хочу автокефалію, хоча і боюся цього. Але і так, як є, не можна залишати. МП – це як військова база на твоїй території. Є “військова база”, а є “духовна база”», – сказав Євген Іхельзон.

З повною версією інтерв’ю з відомим блогером можна ознайомитися тут: Томос для України: як розібратися з Москвою та обійтися без війни.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...
Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS