Новости Украины

Новини Росії - Вбив і сміється: Путін обурив мережу новими фото Новини Росії - Вбив і сміється: Путін обурив мережу новими фото Народна Правда https://narodna-pravda.ua/favicon.ico Народна Правда https://narodna-pravda.ua/wp-content/uploads/2018/09/Putin-smeh.jpg https://narodna-pravda.ua/wp-content/uploads/2018/09/Putin-smeh.jpg Президент Росії Володимир Путін привітав з ювілеєм журналістів російського каналу, який був по суті знищений незабаром після його
Новини Росії - Вбив і сміється: Путін обурив мережу новими фото

Президент Росії Володимир Путін привітав з ювілеєм журналістів російського каналу, який був по суті знищений незабаром після його приходу до влади.

«Як не здасться дивним, я пам’ятаю добре, як починалася робота НТВ», сказав Путін співробітникам телеканалу НТВ, передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на публікацію російського журналіста Дмитра Смирнова в Twitter.

Вбив і сміється: Путін обурив мережу новими фото Вбив і сміється: Путін обурив мережу новими фото

Вбив і сміється: Путін обурив мережу новими фото

Під публікацією журналіста кремлівського пулу користувачі соцмережі нагадали, при кому цей телеканал перетворився один з рупорів пропаганди.

«Путін вбив НТВ. Те, що є зараз на місці НТВ – це небіжчик», – написав один з коментаторів.

Вбив і сміється: Путін обурив мережу новими фото Вбив і сміється: Путін обурив мережу новими фото

Варто відзначити, що незабаром після приходу Путіна на президентський пост в Росії на початку 2000-х років почалося поглинання державними або наближеними до нього структурами всього великого медіабізнесу в країні. Телеканал НТВ у числі інших теж знайшов нових власників в особі компанії «Газпром». Після цього мовна політика набула кардинальних змін, і телеканал поступово перетворився на один з рупорів кремлівської пропаганди.

Нагадаємо, учасники пропагандистського шоу на російському телебаченні билися в істериці, обговорюючи виступ української делегації в ПАРЄ на адресу журналістки з Росії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок (1 голосiв, середній бал: 1,00 iз 5)
Loading...
Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS