Новости Украины

Новини здоров'я - Популярна українська рослина захищає від раку: обнадійливі подробиці Новини здоров'я - Популярна українська рослина захищає від раку: обнадійливі подробиці Народна Правда https://narodna-pravda.ua/favicon.ico Народна Правда https://narodna-pravda.ua/wp-content/uploads/2018/08/vrachi-bakterii.jpg https://narodna-pravda.ua/wp-content/uploads/2018/08/vrachi-bakterii.jpg Вчені виявили, що вживання зерен льону скорочує ризик смерті від раку. За інформацією німецьких фахівців, у складі зерен льону пр
Новини здоров'я - Популярна українська рослина захищає від раку: обнад

Вчені виявили, що вживання зерен льону скорочує ризик смерті від раку.

За інформацією німецьких фахівців, у складі зерен льону присутні сполуки – лігнани, які сприяють знищенню ракових клітин, передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “МедикФорум”.

У зв’язку з цією інформацією медики рекомендують дотримуватися раціону, в якому було б багато продуктів з борошна грубого помелу, насіння льону, овочів. Цей комплекс допомагає організму отримати в достатній кількості лігнани.

Один з наукових фахівців зазначив, що з’явилися явні докази того, що лігнани знижують ризик розвитку раку молочної залози після настання менопаузи, але разом з тим зменшують ризик смертності.

Нагадаємо, вчені з Південної Кореї прийшли до висновку, що люди з онкологічними діагнозами мають підвищений ризик розвитку діабету.

За результатами нового дослідження, користування мікрохвильовою піччю загрожує безпліддям, діабетом, ожирінням і онкологічними захворюваннями.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок
Loading...
Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS