Новости Украины

Томос для України - В УПЦ КП назвали найближчу дату передачі томосу представнику Єдиної помісної церкви Томос для України - В УПЦ КП назвали найближчу дату передачі томосу представнику Єдиної помісної церкви Народна Правда https://narodna-pravda.ua/favicon.ico Народна Правда https://narodna-pravda.ua/wp-content/uploads/2018/09/evstratyj-zorya.jpg https://narodna-pravda.ua/wp-content/uploads/2018/09/evstratyj-zorya.jpg В Українській православній церкві Київського патріархату хочуть встигнути з завершенням всіх формальних процедур по об’єднанню укр
Томос для України - В УПЦ КП назвали найближчу дату передачі томосу пр

В Українській православній церкві Київського патріархату хочуть встигнути з завершенням всіх формальних процедур по об’єднанню українських церков до наступного засідання Синоду Константинопольського патріархату.

Про це повідомив представник УПЦ КП Євстратій Зоря в ефірі “Громадського”, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Відповідаючи на питання про термін отримання томосу архієпископ сказав, що найближче засідання Синоду Константинопольського патріархату має відбутися у другій половині листопада. І саме тоді може відбутися передача томосу. “Ми будемо робити все, що від нас залежить, щоб це сталося якомога швидше”, – підкреслив Зоря.

Але для цього має бути проведений собор для об’єднання українських церков.

Разом з тим він повідомив, що УПЦ КП підтримає кандидатуру патріарха Філарета на посаду глави Єдиної помісної церкви. З патріарха зняли анафему, нагадав архієпископ.

Предстоятель Єдиної помісної церкви отримає томос від Константинопольського патріархату «як фізичний документ, як грамоту», пояснив Зоря.

Нагадаємо, що раніше виконавчий директор центру прикладних політичних досліджень “Пента” Олександр Леонов заявив, що в Росії справжня істерика через надання автокефалії Єдиної помісної православної церкви в Україні, тому Москва має певний план – якщо не зірвати надання Томосу, то хоча б зіпсувати свято.

Оцініть цей матеріал 1 Зiрка2 Зiрки3 Зiрки4 Зiрки5 Зiрок (1 голосiв, середній бал: 5,00 iз 5)
Loading...
Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS