Новости Украины

У Сінгапурі запустили найтриваліший безпосадочний авіарейс У Сінгапурі запустили найтриваліший безпосадочний авіарейс Главком https://glavcom.ua/theme/img/icons/favicon.ico Главком https://glavcom.ua/img/article/5356/56_main.jpg https://glavcom.ua/img/article/5356/56_main.jpg Політ триватиме близько 19 годин Авіакомпанія Singapore Airlines запустила найтриваліший безпосадочний авіарейс з Сінгапуру до Нь
У Сінгапурі запустили найтриваліший безпосадочний авіарейс

Політ триватиме близько 19 годин

Авіакомпанія Singapore Airlines запустила найтриваліший безпосадочний авіарейс з Сінгапуру до Нью-Йорка.

Про це повідомляє Channel NewsAsia.

Політ триватиме близько 19 годин, і за цей час літак подолає без зупинок 16,7 тисячі кілометрів.

Переліт здійснюється на авіалайнері Airbus A350-900ULR, який може перевозити 161 пасажир - 67 в бізнес-класі і 94 в преміум-економ класі.

На борту перебувають 15 членів екіпажу і два пілоти, кожен з яких може відпочивати по вісім годин протягом перельоту. У розпорядженні пасажирів 1200 годин аудіо- та відеорозваг, а також меню з декількох блюд.

Відзначається, що Airbus A350-900ULR має великі ілюмінатори, високу стелю і спеціальне освітлення, яке мінімізує джетлаг і стрес від тривалого перельоту.

Нагадаємо, 14 червня літак авіакомпанії Bravo Airways, який виконував рейс 4406 Анталія-Київ, при приземленні у Києві викотився за злітно-посадкову смугу.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS