Новости Украины

'По п'яні порівняли з виконавцем Gangnam Style': брат Кокоріна розповів, з чого почалася бійка з Паком 'По п'яні порівняли з виконавцем Gangnam Style': брат Кокоріна розповів, з чого почалася бійка з Паком Znaj.UA https://sport.znaj.ua/sites/znaj.sport/themes/custom_bootstrap/favicon.ico Znaj.UA https://znaj.ua/images/2018/10/11/VveOBTcPHLFHrYi9iXGinUcT2508s95kF5Wz4IsX.jpeg https://znaj.ua/images/2018/10/11/VveOBTcPHLFHrYi9iXGinUcT2508s95kF5Wz4IsX.jpeg Кирило Кокорін, брат форварда Зеніту Олександра Кокоріна, пояснив ситуацію з нападом на чиновника Мінпромторгу Дениса Пака. "По п
'По п'яні порівняли з виконавцем Gangnam Style': брат Кокоріна розпові

Кирило Кокорін, брат форварда Зеніту Олександра Кокоріна, пояснив ситуацію з нападом на чиновника Мінпромторгу Дениса Пака.

'По п'яні ми почали порівнювати сусіда по столу з виконавцем 'Gangnam Style', він образився і обматюкав нас', – сказав Кокорін під час дачі свідчень.

Олександр Кокорін додав, що від Пака виходила агресія, злість, нетерпимість, тому на нього напали.

Санкції від ФІФА

Міжнародна федерація футболу (FIFA) взяла ситуацію з форвардом 'Зеніту' Олександром Кокоріним та хавбеком 'Краснодара' Павлом Мамаєвим під особливий контроль, повідомляють 'Известия' з посиланням на джерело в організації.

Нагадаємо, нападник 'Зеніту' Олександр Кокорін і півзахисник 'Краснодара' Павло Мамаєв напередодні побили чиновника і напали на перехожого, який виявився водієм ведучою Першого каналу Ольги Ушакової.

Олександр Кокорін і Павло Мамаєв
Олександр Кокорін і Павло Мамаєв

'Інцидент за участю російських футболістів взято під особливий контроль. FIFA дуже уважно стежить за всіма світовими ЗМІ, у нас є багато російськомовних співробітників, які відслідковують подібні новини', - зазначило джерело.

FIFA може накласти санкції чи заборонити участь у єврокубках і міжнародних змаганнях для обвинувачених футболістів.

Як повідомляв портал Знай.ua, Олександр Кокорін і Павло Мамаєв рознесли цілий вагон 'Сапсана'.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS