Новости Украины

Чужий? У космонавтів аварійного 'Союзу' виявили проблеми зі здоров'ям Чужий? У космонавтів аварійного 'Союзу' виявили проблеми зі здоров'ям Znaj.UA https://sport.znaj.ua/sites/znaj.sport/themes/custom_bootstrap/favicon.ico Znaj.UA https://znaj.ua/images/2018/10/12/YOqmxbVAg7H772wllkP47FXUAUM18xeRbs8rNdpA.jpeg https://znaj.ua/images/2018/10/12/YOqmxbVAg7H772wllkP47FXUAUM18xeRbs8rNdpA.jpeg У членів екіпажу російської ракети "Союз МС-10 " - американського астронавта Ніка Хейг та російського космонавта Олексія Овчініна,
Чужий? У космонавтів аварійного 'Союзу' виявили проблеми зі здоров'ям

У членів екіпажу російської ракети 'Союз МС-10 ' - американського астронавта Ніка Хейг та російського космонавта Олексія Овчініна, які здійснили аварійну посадку і приземлилися в Казахстані, виявили проблеми зі здоров'ям.

Про це повідомили російські ЗМІ з посиланням на джерело на космодромі Байконур.

'Членів екіпажу 'Союз МС-10'оглянули медики, їх стан не цілком добрий', - цитують видання співрозмовника з космодрому.

Про що саме йдеться, не повідомляється.Зазнаяається, що льотчиків мали відправити спецбортом на аеродром Чкаловський в Москву, а потім в Зоряне містечко.

У той же час в NASA заявили про задовільний стан команди.

Нагадаємо, 11 жовтня ракета 'Союз', яка повинна була доставити членів екіпажу на Міжнародну космічну станцію, зазнала аварії.

Члени екіпажу констатували наявність аварійної ситуації на 119-й секунді польоту при відділенні бічних блоків першого ступеня від центрального блоку другого ступеня ракети-носія.

'Дві хвилини сорок п'ять секунд. Аварія носія. Швидко ми прилетіли', - повідомляв командир екіпажу Овчінін російському Центру управління польотами відразу після збою.

Капсула з космонавтами приземлилася приблизно в 500 км від космодрому на території Казахстану.

Варто зазначити, що з 2011 року, після згортання американської програми пілотованих запусків, астронавти NASA, які відправляються на МКС, змушені орендувати місця в російських апаратах 'Союз'. Протягом останніх 7 років цей корабель був єдиним способом дістатися до космічної станції.
Однак вже з літа 2019 року американські астронавти будуть літати до МКС на кораблях приватних американських компаній SpaceX і Boeing.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS