Новости Украины

МЗС України вимагає від Росії припинити залякувати ОБСЄ і забезпечити їй доступ в ОРДЛО МЗС України вимагає від Росії припинити залякувати ОБСЄ і забезпечити їй доступ в ОРДЛО depo.ua https://www.depo.ua/favicon.ico depo.ua Міністерство закордонних справ України рішуче засуджує системні обмеження і провокації з боку окупаційних військ проти спостерігач

Міністерство закордонних справ України рішуче засуджує системні обмеження і провокації з боку окупаційних військ проти спостерігачів СММ ОБСЄ

Depo.
Вчора 21:25
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в заяві українського зовнішньополітичного відомства, інформує Depo.Донбас.

'Висловлюючи повну підтримку діяльності СММ, укотре вимагаємо від РФ припинити залякування спостерігачів СММ, відмовитися від практики 'закритих зон' для спостереження ОБСЄ і гарантувати безпечний і безперешкодний доступ СММ ОБСЄ до всієї тимчасово окупованої території України, включаючи Автономну Республіку Крим і Севастополь. Укотре закликаємо РФ вжити всіх необхідних заходів для припинення перешкоджання діяльності міжнародних організацій, в т.ч. гуманітарних, з боку її окупаційної адміністрації на тимчасово окупованих територіях України', - йдеться в заяві.

У МЗС зазначають, що згідно з оприлюдненою 10 жовтня доповіддю СММ, саме на тимчасово окупованих територіях Донбасу було зафіксовано переважну більшість фактів обмеження свободи пересування та інші перешкоди в процесі виконання представниками СММ їх мандата.

'Особливе занепокоєння викликають наведені в доповіді факти ворожого ставлення російських окупаційних військ до спостерігачів СММ, що супроводжується погрозами і застосуванням зброї', - підкреслюється в заяві.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS