Новости Украины

Мама футболіста збірної Росії, який стільцем вибив зуб чиновнику, просила в суді пробачення Мама футболіста збірної Росії, який стільцем вибив зуб чиновнику, просила в суді пробачення depo.ua https://www.depo.ua/favicon.ico depo.ua Світлана мати нападаючого "Зеніту" Олександра Кокоріна попросила вибачення за поведінку своїх дітей Depo. Сьогодні 22:16 ФОТО:

Світлана мати нападаючого 'Зеніту' Олександра Кокоріна попросила вибачення за поведінку своїх дітей

Depo.
Сьогодні 22:16
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на Спорт-Експрес.

Футболіст і його молодший брат Кирило сьогодні були поміщені під варту до 8 грудня.

'Все, що відбувається жахливо, - наводить слова Світлани Кокоріної телеканал 'Зірка'. - Ми навіть уявити собі не могли, що наші діти можуть так себе повести. Ми з дитинства вчили їх не терпіти приниження та образи, чинити опір кривдникам, але ніколи не могли подумати, що це виллється в таке.

Вони все життя в спорті, важкі тренування кожен день майже все життя. Я ж знаю їх - це добрі, люблячі діти. Вони завжди трималися один за одного, підтримували і захищали один одного. Будь ласка, вибачте моїх дітей'.

Брати Кокорін і хавбек 'Краснодара' Павло Мамаєв підозрюються в нападі на водія ведучої Першого каналу Ольги Ушакової Віталія Соловчука, а також на двох чиновників Мінпромторгу.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS