Новости Украины

СБУ отримала нові докази кібератак російських спецслужб СБУ отримала нові докази кібератак російських спецслужб Еспресо https://static.espreso.tv/im/icon.png Еспресо https://static.espreso.tv/uploads/article/2568817/images/_default_soc_sharing.jpg https://static.espreso.tv/uploads/article/2568817/images/_default_soc_sharing.jpg Служба безпеки України упередила нові кібератаки з використанням старих вірусів BlackEnergy та NotPetya Про це у четвер, 11 жовт
СБУ отримала нові докази кібератак російських спецслужб
Служба безпеки України упередила нові кібератаки з використанням старих вірусів BlackEnergy та NotPetya

Про це у четвер, 11 жовтня, повідомила прес-служба СБУ за результатами отриманих доказів щодо агресивних дій російських спецслужб проти України в кіберпросторі.

'Фахівці спецслужби зафіксували нову цілеспрямовану атаку на інформаційно-телекомунікаційні системи державних органів України. Хакери використали нові зразки шкідливого програмного забезпечення, функціональні можливості якого передбачають віддалене адміністрування процесів операційної системи та копіювання файлів, стеження за діями користувачів, перехоплення паролів', - йдеться у повідомленні.

За результатами розслідування, проведеного фахівцями СБУ у взаємодії з відомою антивірусною компанією встановлено, що ці комп'ютерні віруси є оновленими версіями бекдору 'Industoyer'.

Фахівці кібербезпеки також встановили об'єкти нової кібератаки та надали допомогу в локалізації її наслідків та мінімізації кіберзагроз ІТ-інфраструктурам органів державної влади.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS