Новости Украины

Томос: стало відомо, що це значитиме для Путіна Томос: стало відомо, що це значитиме для Путіна Народна Правда https://narodna-pravda.ua/favicon.ico Народна Правда https://narodna-pravda.ua/wp-content/uploads/2018/10/sad-putin-arctic.jpg https://narodna-pravda.ua/wp-content/uploads/2018/10/sad-putin-arctic.jpg Спеціальний посол США в Україні Курт Волкер заявив, що Томос для України підкреслить той факт, що у політичному вимірі Володимир П
Томос: стало відомо, що це значитиме для Путіна

Спеціальний посол США в Україні Курт Волкер заявив, що Томос для України підкреслить той факт, що у політичному вимірі Володимир Путін втратив Україну.

“Сподіваюся, не буде жодних протестів і жодного насильства в Україні після рішення про автокефалію. Це було би трагедією”, – сказав Волкер в інтерв’ю EUObserver.

Він також додав, що через військову агресію Росії Україна стала більш прозахідною країною.

“Російські лідери відштовхують український народ від історичних відносин з Росією. Україна сьогодні більш об’єднана, більш націоналістична і орієнтована на Європу, НАТО і Захід, ніж будь-коли раніше. І це прямий наслідок російського вторгнення в Україну і вбивства українців», – додав представник США.

Курт Волкер заявив, що Сполучені Штати повністю підтримують прагнення українців мати власну єдину помісну церкву.

Волкер зазначив, що рішення Вселенського патріарха Варфоломія про підтримку надання автокефалії Українській церкві є релігійним рішенням.


 
 
 
 

 

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS