Новости Украины

Історичне рішення про автокефалію України: онлайн-трансляція Історичне рішення про автокефалію України: онлайн-трансляція online.ua https://i.online.ua/favicon.ico online.ua https://proxy10.online.ua/news/r2-9121ff1798/soc_1539259667680_5bbf3bd35671e.jpg https://proxy10.online.ua/news/r2-9121ff1798/soc_1539259667680_5bbf3bd35671e.jpg У Стамбулі завершується засідання Священного Синоду з питання надання Українській православній церкві автокефалії. Рішення по неза
Історичне рішення про автокефалію України: онлайн-трансляція

У Стамбулі завершується засідання Священного Синоду з питання надання Українській православній церкві автокефалії. Рішення по незалежності УПЦ буде прийнято в найближчі години. Онлайн-трансляція і прямі включення зі Стамбула, де буде винесено рішення щодо надання Томосу для України, будуть проводитися на телеканалі UA: ПЕРШИЙ, передає ONLINE.UA.

За прогнозами екзархів, яких Вселенський патріарх направляв в Україну в рамках підготовки автокефалії, рішення Синоду про надання Томосу для України буде позитивним. Вони підкреслили, що доповідь по Україні пройшла відмінно, але обговорення питання поки триває.

Раніше також в ЗМІ з’явилася інформація, що автокефалію України можуть перенести, але в УПЦ назвали ці новини фейком. Там підкреслили, що не можна до розгляду питання заявляти про рішення, так як засідання Синоду ще триває.

Слід зазначити, що автокефалію України підтримують православні церкви багатьох країн. Категорично проти незалежності УПЦ виступають в Росії, погрожуючи Константинополю розривом відносин, якщо Україні буде надано Томос.

Надання Томосу про автокефалію України — онлайн-трансляція (відео):

Як повідомляв ONLINE.UA, раніше в Болгарії відмовили Росії в переговорах по автокефалії України і встали на сторону УПЦ в питанні незалежності.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

1
Phorchun 15:14 11.10.2018 0
"автокефалію України підтримують православні церкви багатьох країн" - балаболы.

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS