Новости Украины

Осінній призов: 810 юнаків зі Львівщини виконають свій військовий обов’язок Осінній призов: 810 юнаків зі Львівщини виконають свій військовий обов’язок zik https://zik.ua/favicon.ico zik https://zik.ua/gallery/top/1/2/12312123123 https://zik.ua/gallery/top/1/2/12312123123 1 жовтня стартував осінній призов у лави українського війська, що триватиме три місяці, тобто до 31 грудня. Військові очікують моб
Осінній призов: 810 юнаків зі Львівщини виконають свій військовий обов

1 жовтня стартував осінній призов у лави українського війська, що триватиме три місяці, тобто до 31 грудня. Військові очікують мобілізувати на Львівщині 810 юнаків віком від 18 до 27 років.

Про це сьогодні, 10 жовтня, розповів головний військовий комісар Львівської області, полковник Олександр Тіщенко, повідомляє кореспондент ІА ZIK.

«З 1 жовтня розпочався призов до ЗСУ та інших військових формувань, який триватиме три місяці. За цей період повинні призвати 810 чоловік. Львівська область спроможна виконати це завдання. Проблем немає, але, вже традиційно, є недобір у місті Львові, бо низька явка призовників. Нагадуємо, що від сьогоднішнього дня на всіх призовників, які не з’явилися у свої військкомати, будуть складені протоколи про адміністративні порушення», – сказав Олександр Тіщенко.

За перші десять днів осіннього призову до лав українського війська вже набрано 185 юнаків із Львівщини.

Фото: ZIK
Фото: ZIK

Головний комісар Львівської області зазначив, що хлопці в зону ООС не поїдуть, а будуть служити, у більшості, у військових частинах на території Львівщини. Призовники будуть на повному державному забезпеченні і отримуватимуть щомісяця по 300 грн.

«Повістки вручаємо або за місцем проживання, або за місцем праці. Якщо людина працює, скажемо, у розважальному закладі, то підемо туди вручати повістку теж», – додав Тіщенко.

Традиційно хлопці проходять медичну комісію – спершу у своїх районних комісаріатах, а потім в обласному збірному пункті Львівського обласного військового комісаріату, що розташований у місті Львові на вул. Данила Апостола, 16.

Фото: ZIK
Фото: ZIK

Один із хлопців, Назар зі Львова, який сьогодні успішно пройшов медичний огляд і відправиться у військову частину для проходження своєї строкової служби, розповів, що самостійно прийшов у військкомат і готовий виконати свій обов’язок.

«Прийшла повістка, з’явився, як законослухняний українець. Мені 26 років. Нормально ставлюся до армії, розумію, що цей мій обов’язок, всі ми тут це розуміємо. Хочу потрапити у Старичі у навчальний центр. Роздумую над тим, щоб розпочати військову кар’єру. Оскільки маю вищу освіту, то зобов’язаний рік відслужити строковиком», – розповів Назар.

Термін строковий військової служби в українській армії становить: 18 місяців для тих, хто не має вищої освіти, та 12 місяців для тих, хто має вищу освіту.

У 2018 році строки проведення чергового призову в Україні було вперше збільшено до 3-х місяців.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

1
Phorchun 16:13 10.10.2018 0
если эти призывники быстро не слиняют в Польшу, Россию.

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS