Новости Украины

В Україні церкви готові до об’єднання, – екзарх Вселенського патріарха В Україні церкви готові до об’єднання, – екзарх Вселенського патріарха zik https://zik.ua/favicon.ico zik https://zik.ua/media/facebook_article1/1423927.jpg https://zik.ua/media/facebook_article1/1423927.jpg Екзархи Вселенського патріарха, які перебували в Києві у межах підготовки до надання автокефалії українській православній церкві,
В Україні церкви готові до об’єднання, – екзарх Вселенського патріарха

Екзархи Вселенського патріарха, які перебували в Києві у межах підготовки до надання автокефалії українській православній церкві, прибули до Стамбула, де виступлять зі звітом на засіданні Синоду Константинопольського патріархату.

Про це повідомляє «Радіо Свобода».

Один з екзархів архієпископ Даниїл Памфілійський зі США у відповідь на питання про те, чи готова українська церква до об’єднання, заявив: «Думаю, що церкви в Україні готові до об’єднання, готові вже протягом 27 років, якщо не кількох століть. Коли це може статися – важко сказати. Це все, що я можу сказати на цю хвилину».

Нагадаємо, у Стамбулі почався другий день засідання Синоду Вселенського патріархату, на якому очікується рішення про дарування православній церкві в Україні томосу про автокефалію.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

1
Phorchun 12:27 10.10.2018 0
самосвяты с раскольниками объединяются.

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS