Новости Украины

Вчені знайшли зв'язок між денним сном і хворобою Альцгеймера Вчені знайшли зв'язок між денним сном і хворобою Альцгеймера Народна Правда https://narodna-pravda.ua/favicon.ico Народна Правда https://narodna-pravda.ua/wp-content/uploads/2018/09/8972c3339404b767ab2bb54e49b3bd06.jpg https://narodna-pravda.ua/wp-content/uploads/2018/09/8972c3339404b767ab2bb54e49b3bd06.jpg Вчені вважають, що денну сонливість викликає поганий нічний сон, а коли це “замкнуте коло” входить в стан хронічного, у людини зна
Вчені знайшли зв'язок між денним сном і хворобою Альцгеймера

Вчені вважають, що денну сонливість викликає поганий нічний сон, а коли це “замкнуте коло” входить в стан хронічного, у людини значно підвищується ризик розвитку невиліковної хвороби Альцгеймера.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, група фахівців з Національного інституту з проблем старіння і Університету Джона Хопкінса проаналізувала дані, які були отримані в ході масштабного дослідження, яке проводили з 1958 року.

У прес-релізі на EurekAlert! говориться, що в 90-х роках добровольцям задавали питання, стосовно якості сну, а також проводили позитронно-емісійну томографію з використанням хімічної сполуки Pittsburgh B (PiB). З’єднання допомагало ідентифікувати бета-амілоїдні бляшки – ознака Альцгеймера.

Вже в наш час вчені університету Хопкінса ідентифікували понад сотні тих добровольців, які проходили опитування і томографію. Дані показали, що ризик накопичення амілоїдних бляшок у людей, які страждають денною сонливістю, в 2,75 рази вище, ніж у інших.

Поки вчені не виключають, що, можливо, сам бляшки і викликають сонливість.

Нагадаємо, при хворобі Альцгеймер відбувається відмирання певні системи клітин мозку. Це призводить до розвитку старечого недоумства. На жаль, препаратів, які б вилікували цю хворобу, немає. Є лише такі, що здатні полегшити прояв хвороби і стримати її розвиток.


Нагадаємо,керівник міністерства охорони здоров’я України Уляна Супрун розповіла, як допомогти організму правильно увійти в робочий ритм після літнього відпочинку та налагодити повноцінний сон.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS