Новости Украины

РосЗМІ: На півночі Криму стався новий хімічний викид РосЗМІ: На півночі Криму стався новий хімічний викид Українська правда http://www.pravda.com.ua/favicon.ico Українська правда https://img.pravda.com/images/doc/0/e/0ec3576-------------.jpg https://img.pravda.com/images/doc/0/e/0ec3576-------------.jpg На півночі окупованого Росією Криму знову зафіксували перевищення гранично допустимої концентрації шкідливих речовин в повітрі. П
РосЗМІ: На півночі Криму стався новий хімічний викид

На півночі окупованого Росією Криму знову зафіксували перевищення гранично допустимої концентрації шкідливих речовин в повітрі.

Про це заявила так звана глава регіонального управління 'Роспотребнадзора' Наталія Пеньковська, пише 'РИА Новости'.

Вона зазначила, що в порівнянні з початком тижня ситуація погіршилася.

'Ми зареєстрували перевищення гранично допустимих концентрацій по хлористому водню і сірчистому ангідриду. Цифри перевищують фоновий рівень. Перевищення гранично допустимих концентрацій по хлористому водню у нас зареєстровано в селі Перекоп, це найближча точка до кислотонакопичувача. Перевищення середньодобової концентрації відзначаються в дев'ять разів', - сказала Пеньковська.

При цьому вона заявила, що здоров'ю жителів нічого не загрожує.

Окупаційна влада півострова розглядає шість причин забруднення атмосфери.

Серед версій: викид шкідливих речовин підприємством 'Титанові інвестиції', перевищення рівнів викиду шкідливих речовин підприємств 'Бром' і 'Кримський содовий завод' (обидва знаходяться в Красноперекопську), перевищення обсягів і концентрації скидання сірчистої кислоти заводом 'Титанові інвестиції' в кислотонакопичувач і порушення правил експлуатації цим підприємством кислотонакопичувача.

При цьому однією з причин окупанти назвали 'скидання невстановлених речовин з території України'.

Раніше в цей день повідомлялося, що в Армянську вводиться режим надзвичайної ситуації через викиди шкідливих речовин на заводі 'Кримський титан'. Тоді окупанти заявили про перевищення гранично допустимої концентрації шкідливих речовин більше ніж в п'ять разів.

Нагадаємо, на півночі окупованого Криму в Армянську стався викид невідомої речовини в атмосферу, через що утворився маслянистий наліт на дахах будинків і листі дерев.

Українські прикордонники неподалік від КПВВ 'Чаплинка' зафіксували наявність токсичних речовин в повітрі. Військовослужбовці, які патрулюють адмінмежу з Кримом у Херсонській області скаржилися на головний біль, нудоту, першіння в роті.

4 вересня окупанти вирішили припинити на два тижні роботу заводу 'Титан' у Армянську. Так званий 'глава республіки' Сергій Аксьонов також вирішив відправили з міста всіх дітей шкільного та дошкільного віку. Окупанти заявили, що у місті перевищила норму концентрація сірчистого ангідриду.

Український омбудсмен Людмила Денісова звернулася до установ ООН із закликом звернути увагу на різке погіршення екологічної ситуації в окупованому РФ Криму.

9 вересня повідомлялося, що 45 осіб виїхали з Криму на Херсонщину за медичною допомогою.

Раніше українське слідство висунуло три версії забруднення повітря в Херсонській області та окупованому Криму. Зокрема, 'навмисне забруднення повітря Росією для дестабілізації обстановки в Херсонській області з метою відновлення подачі води в окупований Крим'.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS