Новости Украины

Шакіра з Жераром Піке вирушила на сімейний відпочинок Шакіра з Жераром Піке вирушила на сімейний відпочинок Gazeta.ua https://static.gazeta.ua/images/favicon.ico Gazeta.ua https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/859/859167_w_450.jpg?v=0 https://static2.gazeta.ua/img2/cache/preview/859/859167_w_450.jpg?v=0 Шакіра вільний час намагається проводити з сім'єю. Незважаючи на те що футбольний сезон вже в розпалі, час для розваг знайш
Шакіра з Жераром Піке вирушила на сімейний відпочинок

Шакіра на відпочинку
Шакіра на відпочинку
Шакіра на відпочинку

Шакіра вільний час намагається проводити з сім'єю. Незважаючи на те що футбольний сезон вже в розпалі, час для розваг знайшов і її бойфренд, гравець іспанської 'Барселони', 31-річний Жерар Піке. Разом з дітьми, п'ятирічним Міланом і трирічним Сашею, пара вирушила в каліфорнійський Діснейленд.

Сім'я перебувала в прекрасному настрої і покаталася на багатьох атракціонах в парку.

Футболіст із задоволенням грав з дітьми - старшому синові навіть пощастило виконати за допомогою тата пару акробатичних трюків і повисіти вниз головою, ну а маленький Саша з задоволенням забирався на плечі Піке, коли втомлювався від прогулянки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Психолог розкрила мову тіла Бекхемів

Сама ж Шакіра, вражає підтягнутою фігурою , якій заздрять шанувальниці по всьому світу, здається, вирішила тимчасово порушити спортивний режим і дозволила собі з'їсти чіпси. Поки її чоловіки були захоплені підкоренням нових атракціонів, співачка зацікавилася музичними інструментами. Зірка з задоволенням сфотографувалася з фігурою персонажа з мультфільму 'Коко', що тримає в руках гітару. Безтурботною атмосферою Шакіра так перейнялася, що теж трохи впала в дитинство і приміряла вушка, як у Міккі Мауса.

Раніше багато говорили про розлад в парі. Своєю спільною появою Шакіра і Піке спростували чутки розлучення.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS