Новости Украины

Мафінації з результати ЗНО. Посадовці завдали збитків на 7 млн грн Мафінації з результати ЗНО. Посадовці завдали збитків на 7 млн грн Факты ICTV https://fakty.ictv.ua/wp-content/themes/fakty/favicon.ico Факты ICTV https://fakty.ictv.ua/wp-content/uploads/2018/06/11/ZNO-2018.png https://fakty.ictv.ua/wp-content/uploads/2018/06/11/ZNO-2018.png Керівництво Українського центру оцінювання якості освіти протягом 2008-2013 років понад 800 разів завищувало результати ЗНО за гро
Мафінації з результати ЗНО. Посадовці завдали збитків на 7 млн грн

Керівництво Українського центру оцінювання якості освіти протягом 2008-2013 років понад 800 разів завищувало результати ЗНО за грошову винагороду.

Таким чином завдано збитків держбюджету на понад на 7 млн грн, повідомляє Нацполіція.

До складу злочинної організації входили: керівник УЦОЯО, два його заступника та ще двоє посадовців, що мали право доступу до інформації про результати зовнішнього незалежного оцінювання.

Фальсифікація результатів ЗНО дала змогу деяким особам вступити до ВНЗ та навчатись в них саме за рахунок держави.

– Слідством встановлено, що службові особи змінювали результати оцінювання понад 800 разів. У такий спосіб зловмисники завдали шкоди державному бюджету України на суму понад 7 млн грн. Ці кошти були витрачені на навчання осіб, які були зараховані на місця державного замовлення не за результатами конкурсу, а внаслідок протиправного завищення результатів, – йдется у повідомленні.

Учасникам угрупування інкримінують вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 364 Зловживання владою або службовим становищем, ч. 3 ст. 362 Несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (комп’ютерах), автоматизованих системах, комп’ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї, а також ч. 1 ст. 255 Створення злочинної організації.

Читайте: ЗНО 2018: результати з усіх предметів

До слова, у 2018 році 222 учасників ЗНО за результатами тестуванняотримали максимальні 200 балів.

Фото: Український центр оцінювання якості освіти

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS