Новости Украины

Андрій Ніколаєнко назвав найбільшу помилку Януковича Андрій Ніколаєнко назвав найбільшу помилку Януковича zik https://zik.ua/favicon.ico zik https://zik.ua/gallery/top/n/i/Nikolaenko3.png https://zik.ua/gallery/top/n/i/Nikolaenko3.png Головна помилка Януковича в тому, що він не займався країною, а доручив нею займатися тим людям, які уявлення про це не мали. Про
Андрій Ніколаєнко назвав найбільшу помилку Януковича

Головна помилка Януковича в тому, що він не займався країною, а доручив нею займатися тим людям, які уявлення про це не мали.

Про це в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко на телеканалі ZIK заявив лідер партії «Основа» Андрій Ніколаєнко.

Гість програми, який перебував на посаді голови ОДА Кіровоградської області у 2013-2014 рр., розповів, що був членом Партії регіонів менше трьох місяців, а з Віктором Януковичем за його президентства спілкувався лише кілька разів – під час представлення звіту про стан області, візиту Януковича до регіону.

Андрій Ніколаєнко назвав, що стало найбільшою помилкою Віктора Януковича на посаді: «Головна помилка Януковича в тому, що він не займався країною, а доручив нею займатися тим людям, які уявлення про це не мали. Вони не були державниками, вони хотіли грошей і більше нічого не хотіли – у тому числі його син, низка міністрів уряду. Навіть не всі міністри – низка міністрів, тому що серед тих, хто був, були такі, що розуміли, в яку халепу йде країна».

Андрій Ніколаєнко зазначив, що до того, як призначити його на посаду керівника ОДА, Віктор Янукович його «і в очі не бачив», а зробив призначення з огляду на рекомендацію, що Ніколаєнко може впоратися з покладеними обов’язками.

Найкращим рішенням Януковича Андрій Ніколаєнко вважає рішення не розганяти Майдан.

«Я знаю, що багато хто з його найближчого оточення його до цього підштовхували, і це було б набагато кривавіше на першому етапі. Найгірше рішення було – розганяти Майдан, тому що час для правильного виходу з тієї кризи, в яку Україна зайшла наприкінці 2013 року, був втрачений», – зауважив політик.

Нагадаємо, у Святошинському суді слухають справу про держзраду екс-президента України Віктора Януковича.

Президента-утікача звинувачують в державній зраді, пособництві представникам влади Росії, умисних діях, учинених з метою зміни державного кордону України, встановленого Конституцією та веденні агресивної війни.

За цими статтями Януковичу загрожує до 15 років ув’язнення.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS