Новости Украины

Суд взяв під варту 22 учасників конфлікту на елеваторі на Харківщині Суд взяв під варту 22 учасників конфлікту на елеваторі на Харківщині Главком https://glavcom.ua/theme/img/icons/favicon.ico Главком https://glavcom.ua/theme/img/logo_lg_200.png https://glavcom.ua/theme/img/logo_lg_200.png Усі учасників конфлікту взяли під варту без права внесення застави Суд взяв під варту на 60 діб 22 учасників конфлікту на елевато
Суд взяв під варту 22 учасників конфлікту на елеваторі на Харківщині

Усі учасників конфлікту взяли під варту без права внесення застави

Суд взяв під варту на 60 діб 22 учасників конфлікту на елеваторі агрокомплексу на Харківщині.

Про це повідомила прес-служба поліції.

Усі учасників конфлікту взяли під варту без права внесення застави.

Чоловікам оголошено про підозру за ч. 4 ст. 296 (хуліганство, вчинене групою осіб із застосуванням зброї) Кримінального кодексу України.

Зараз у суді розглядається питання про обрання аналогічного заходу 23 затриманому. Йому оголошено про підозру у скоєнні злочинів, передбачених ч. 1, ч. 4 ст. 294 (хуліганство) та ч. 2 ст. 347 (умисне знищення або пошкодження майна працівника правоохоронного органу, працівника органу державної виконавчої служби чи приватного виконавця) Кримінального кодексу України.

Раніше поліція заявила, що затримала екс-бійця батальйону «Азов» Олега Ширяєва за підозрою у спробі рейдерського захоплення підприємства на Харківщині.

Нагадаємо, в селищі Занки Зміївського району Харківської області невідомі в балаклавах намагалися проникнути на територію місцевого елеватора, де їх зустріли мешканці райцентру. Внаслідок конфлікту постраждали чотири людини.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS