Новости Украины

Отруєний видавець 'Медіазони' опритомнів, але має галюцинації Отруєний видавець 'Медіазони' опритомнів, але має галюцинації depo.ua https://www.depo.ua/favicon.ico depo.ua Учасник Pussy Riot і видавець "Медіазони" Петро Верзілов опритомнів і залишив реанімацію Depo.Світ Сьогодні 22:23 ФОТО: depo.ua

Учасник Pussy Riot і видавець 'Медіазони' Петро Верзілов опритомнів і залишив реанімацію

Depo.Світ
Сьогодні 22:23
ФОТО: depo.ua

Про це повідомила його дівчина Вероніка Нікульшина, передає Depo.ua з посиланням на 'Медузу'.

За словами Нікульшиної, Верзілов вже впізнає її та свою маму, але у нього галюцинації і гарячковий, 'як і раніше збуджений' стан.

'Подальших прогнозів дати не можу. З лікарями я його стан не обговорювала', — сказала вона.

Нагадаємо, на Росії учасник Pussy Riot, видавець 'Медіазони' Петро Верзилов увечері 11 вересня потрапив у лікарню у важкому стані - він почав втрачати зір, мову і здатність пересуватися.

Довідка: Петро Верзилов став відомий в кінці 2000-х років як учасник арт-групи 'Війна', куди також входила його дружина Надія Толоконникова. У 2012-му Толоконникову разом з Марією Альохіною і Катериною Самуцевич засудили у справі Pussy Riot. Під час процесу Верзилова називали продюсером групи. Він активно займався висвітленням справи, в тому числі за кордоном, завдяки чому про переслідування Pussy Riot стали говорити десятки музикантів світового рівня. У 2014 році Толоконникова і Альохіна заснували видання 'Медіазона'; Верзилов став його видавцем. 15 липня 2018 року Верзилов, Вероніка Нікульшина, Ольга Курачева і Ольга Пахтусова вибігли на поле під час фіналу чемпіонату світу з футболу в Москві в поліцейській формі; акція була проведена під назвою Pussy Riot. Активісти отримали по 15 діб арешту.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS