Новости Украины

Новини України - У Донецьку визнали, що вся їх ДНР - труп: цікавий прогноз Новини України - У Донецьку визнали, що вся їх ДНР - труп: цікавий прогноз Народна Правда https://narodna-pravda.ua/favicon.ico Народна Правда https://narodna-pravda.ua/wp-content/uploads/2018/09/3845585591.jpg https://narodna-pravda.ua/wp-content/uploads/2018/09/3845585591.jpg В окупованому Донецьку зізналися, що “хижаки ділять труп “імперії”. А також ідеолог “ДНР” дав прогноз про майбутнє “республіки”.
Новини України - У Донецьку визнали, що вся їх ДНР - труп: цікавий про

В окупованому Донецьку зізналися, що “хижаки ділять труп “імперії”. А також ідеолог “ДНР” дав прогноз про майбутнє “республіки”.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на аккаунт у Twitter Necro Mancer.

Блогер опублікував у себе на сторінці запис з “Вконтакте” ідеолога «ДНР», пропагандиста Романа Манекіна.

“Що стосується “перетворень”, які нині проходять в ДНР, то суть їх проста: дрібні хижаки ділять труп “імперії” Захарченко-Тимофєєва. Ну і по дрібниці, відкидають населенню, напередодні виборів” – пише Манекін.


У Донецьку визнали, що вся їх “ДНР” – труп: цікавий прогноз


За словами пропагандиста, на даному етапі, влада в окупованому Донецьку перейшла до “пушилівців”, яким доводилося чотири роки слухняно санкціонувати свавілля Захарченка та “Ташкента”.

“Ці люди з “Ташкентом” “однієї крові”. Тільки дрібніші в масштабах. Тому займаються тим, чим займався Тимофєєв: дерибанять “спадок”, – наголошує Манекін.

Ідеолог вважає, що влада “ДНР” займається не тим, чим треба, вони вірять в безкарність і перемогу на майбутніх “виборах глави республіки”.

“Думати не про це треба. А про те, як правильно влаштувати владу в Донбасі. У Російському Донбасі! Це – єдино правильна постановка питання”, – вважає Роман Манекін.


Раніше НАРОДНА ПРАВДА писала, про каяття колишнього ватажка «ДНР», про це заявив пропагандист “ДНР” Роман Манекін.

Також, в Донецьку повідомили про перший гучний арешт при новому ватажку «ДНР».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS