Новости Украины

На Харківщині медпрацівник колонії збував наркотики засудженим. ФОТО На Харківщині медпрацівник колонії збував наркотики засудженим. ФОТО Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/favicon.ico Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/news/2018-09/13_1.jpg http://magnolia-tv.com/sites/default/files/news/2018-09/13_1.jpg Працівники прокуратури області спільно зі співробітниками УСБУ в області та оперативного підрозділу Диканівської виправної колонії
На Харківщині медпрацівник колонії збував наркотики засудженим. ФОТО

Працівники прокуратури області спільно зі співробітниками УСБУ в області та оперативного підрозділу Диканівської виправної колонії викрили медичного працівника виправної установи, який збував наркотичні засоби засудженим.

За словами начальника управління прокуратури області Сергія Перепелиці, 24-річного чоловіка викрили «на гарячому» у кабінеті медичної частини колонії під час передачі наркотиків особі, що відбуває покарання.

Досудове розслідування проводиться за ч. 2 ст. 307 КК України (збут наркотичних засобів у місцях позбавлення волі).
За даними слідства, наразі відомо щонайменше про 2 епізоди збуту наркотиків медпрацівником. При особистому обшуку у чоловіка виявили гроші, отримані від засудженого за «товар».

Наразі досудове розслідування триває. Встановлюються усі обставини справи. Вилучена речовина направлена на експертизу.

За матеріалами прес-служби прокуратури Харківської області

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS