Новости Украины

У Сумах поліція 'допомогла' зібрати врожай ще одному наркоаграрію. ФОТО У Сумах поліція 'допомогла' зібрати врожай ще одному наркоаграрію. ФОТО Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/favicon.ico Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/news/2018-09/konoplia-102.jpg http://magnolia-tv.com/sites/default/files/news/2018-09/konoplia-102.jpg Понад 2 кг. сушеної марихуани та невеличкий посів коноплі виявили працівники поліції по боротьбі незаконним обігом наркотиків н
У Сумах поліція 'допомогла' зібрати врожай ще одному наркоаграрію. ФОТ

Понад 2 кг. сушеної марихуани та невеличкий посів коноплі виявили працівники поліції по боротьбі незаконним обігом наркотиків на городі в 40-річного місцевого жителя. Сам «аграрій» пояснив, що вирощував заборонене зілля для себе, проте в поліції не виключають, що останній міг збувати марихуану наркозалежним особам.

Коли працівники поліції отримали оперативну інформацію про те, що один з місцевих жителів, що мешкає в приватному секторі обласного центру, вирощує коноплі, то відразу навідались до нього із перевіркою.

Інформація підтвердилась. За будинком, подалі від сторонніх очей, був виявлений дбайливо доглянутий посів коноплі - правоохоронці нарахували 36 кущів. А на горищі будинку - ще понад двох кілограмів сушених стебел коноплі.

По даному факту в поліції відкрили кримінальне провадження одразу за двом статтями КК України – ст.309 «Незаконне виробництво, виготовлення, зберігання наркотичних речовин» та ст.310 «Посів або вирощування конопель».

За матеріалами ВК ГУНП у Сумській області

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS