Новости Украины

СБУ: так званому «заступнику мера Севастополя» оголошено про підозру СБУ: так званому «заступнику мера Севастополя» оголошено про підозру Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/favicon.ico Магнолія-ТВ http://magnolia-tv.com/sites/default/files/news/2018-09/1296825723_1.jpg http://magnolia-tv.com/sites/default/files/news/2018-09/1296825723_1.jpg Співробітники Служби безпеки України залучені до операції Об’єднаних сил затримали у Донецькій області колишнього «заступника голо
СБУ: так званому «заступнику мера Севастополя» оголошено про підозру

Співробітники Служби безпеки України залучені до операції Об’єднаних сил затримали у Донецькій області колишнього «заступника голови Севастопольської міської державної адміністрації».

Правоохоронці встановили, що у 2014 році після незаконної анексії АР Крим український чиновник був призначений «заступником мера Севастополя». За оперативною інформацією, «посадовець» передавав представникам країни-агресора службову документацію і сприяв окупаційній владі, зокрема в діяльності російських спецслужб та збройних формувань РФ проти України. У травні 2015 року функціонер окупаційної адміністрації був позбавлений своєї «посади».

Співробітники СБУ затримали зловмисника під час його прибуття у приватних справах на підконтрольну українській владі територію Донецької області.

Наразі перевіряється інформація щодо можливої причетності фігуранта провадження до підривної діяльності в Україні за завданням російських «кураторів».

Затриманому оголошено про підозру в скоєнні злочину, передбаченого ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада). Тривають невідкладні слідчо-оперативні дії.

Операція із затримання зловмисника проводилася спільно з Головним управлінням СБУ в АР Крим під процесуальним керівництвом прокуратури.

За матеріалами прес-центру СБУ

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS