Новости Украины

НАТО готується 'відбиватися' від літаків Росії НАТО готується 'відбиватися' від літаків Росії depo.ua https://www.depo.ua/favicon.ico depo.ua Британські, французькі, італійські й німецькі реактивні літаки імітували перехоплення над Західною Європою в рамках навчань НАТО з

Британські, французькі, італійські й німецькі реактивні літаки імітували перехоплення над Західною Європою в рамках навчань НАТО зі стримування російських літаків від входження в повітряний простір альянсу

Depo.Світ
Сьогодні 08:11
ФОТО: depo.ua

Навчання НАТО 12 вересня відбулися в той час, як Росія проводить одні зі своїх наймасштабніших військових маневрів, передає Depo.ua з посиланням на 'Радіо Свобода'.

НАТО регулярно тримає в стані бойової готовності близько 60 реактивних літаків для захисту свого повітряного простору. У 2016 році зареєстрували рекордні 870 перехоплень російських літаків у Балтійському регіоні.

Найбільші ж після закінчення Холодної війни навчання НАТО Trident Juncture 2018 ('Єдиний тризуб') відбудуться в жовтні – листопаді цього року.

Як напередодні повідомила офіційний представник Північноатлантичного союзу Оана Лунгеску, підготовка до маневрів йде повним ходом.

Мета навчань – перевірити, чи готовий військовий союз відповісти на нові види загроз, в тому числі 'витончені техніки гібридної війни і пропаганди'.

Раніше країни Заходу звинувачували Москву в проведенні 'гібридних' атак. У документах НАТО сказано, що союзники відпрацюють великомасштабні операції, а також розгортання і транспортування військ.

Навчання проведуть у два етапи – з 25 жовтня по 7 листопада і з 14 по 23 листопада в Норвегії. У них візьме участь рекордна кількість військовослужбовців: 40 тисяч з понад 30 країн – членів і держав – партнерів НАТО.

Нагадаємо, тим часом 11 вересня стартували найбільші в новітній історії Росії маневри 'Схід-2018', в яких візьмуть участь майже 300 тисяч військовослужбовців з Росії, Китаю і Монголії.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

1
Phorchun 08:21 13.09.2018 0
скакуасы тоже готовились пожить, как в эвропе.

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS