Новости Украины

США підтримують Україну у праві мати єдину автокефальну православну церкву, – посол США підтримують Україну у праві мати єдину автокефальну православну церкву, – посол zik https://zik.ua/favicon.ico zik https://zik.ua/media/facebook_article1/1404481.jpg https://zik.ua/media/facebook_article1/1404481.jpg Сполучені Штати Америки підтримують Україну в боротьбі за право мати єдину українську автокефальну православну церкву. Про це під
США підтримують Україну у праві мати єдину автокефальну православну це

Сполучені Штати Америки підтримують Україну в боротьбі за право мати єдину українську автокефальну православну церкву.

Про це під час зустрічі з Президентом України Петром Порошенком сказав посол США з особливих доручень з питань міжнародної релігійної свободи Семюель Браунбек, який перебуває в Україні з робочим візитом, повідомляє прес-служба глави держави.

«Посол Браунбек запевнив, що Сполучені Штати й надалі підтримуватимуть Україну у боротьбі за відновлення суверенітету і територіальної цілісності та праві мати єдину українську автокефальну православну церкву», – йдеться в повідомленні.

У свою чергу Порошенко наголосив, що релігійна свобода є невід’ємною частиною української ідентичності.

«Ми пишаємося, що маємо достойний стан релігійної свободи в Україні, який гарантується Конституцією України та Законом України про свободу совісті і релігійні організації, а також традиційно високим рівнем толерантності, яка панує в українському суспільстві», – зазначив Порошенко.

Президент ознайомив посла Браунбека з кроками, що здійснюються на шляху створення Української автокефальної православної церкви. Президент подякував американській стороні за активну підтримку України у цьому процесі.

Президент також привернув увагу посла до чисельних свідчень жахливих порушень прав і свобод людини, зокрема релігійної свободи, на окупованих Росією українських територіях. Співрозмовники наголосили на необхідності жорсткої відповіді на системні переслідування в окупованому Донбасі та Криму українських віруючих Української православної церкви Київського патріархату, Української греко-католицької церкви, представників інших віросповідань.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

2
Phorchun 21:37 11.09.2018 0
Везде где появляется длинный нос, хлебальник пендосов приходит разруха.

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Phorchun 21:28 11.09.2018 0
пендосы у себя не могут разобраться с сатанистами, но жало свое везде суют.

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS