Новости Украины

В Українській паризькій школі провели флешмоб на підтримку журналіста Сущенка В Українській паризькій школі провели флешмоб на підтримку журналіста Сущенка zik https://zik.ua/favicon.ico zik https://zik.ua/media/facebook_article1/1403221.jpg https://zik.ua/media/facebook_article1/1403221.jpg Учні та вчителі Української паризької школи провели акцію на підтримку незаконно засудженого в РФ журналіста Укрінформу Романа Сущ
В Українській паризькій школі провели флешмоб на підтримку журналіста

Учні та вчителі Української паризької школи провели акцію на підтримку незаконно засудженого в РФ журналіста Укрінформу Романа Сущенка.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Ми Романа знаємо дуже давно, він був членом батьківського комітету та брав активну участь у житті нашої школи, його син відвідував нашу школу чотири роки. Цією акцією ми хочемо нагадати українцям у Парижі про Романа та підтримати його та його родину. І щоб він знав, що тут всі його пам’ятають та чекають», – зазначила директор школи Олена Місталь.

За її словами, під час акції відбулася виставка малюнків Сущенка, які були зроблені у СІЗО «Лефортово» за майже два роки. Учні та вчителі школи в Парижі вдягнули футболки з надписом #FreeSushchenko та закликали інших українців за кордоном приєднатися до цього флешмобу.

Також учасники акції написали листи Роману Сущенку, а діти підготували малюнки для нього.

Як повідомлялося, власного кореспондента Укрінформу у Франції Романа Сущенка, порушуючи міжнародні правила, затримали 30 вересня 2016 року в Москві, куди він прибув з приватною поїздкою.

7 жовтня йому пред’явили звинувачення у шпигунстві. У ФСБ Росії заявили, що Сущенко є співробітником Головного управління розвідки Міноборони України. У ГУР Міноборони це спростували.

Мосміськсуд 4 червня засудив Сущенка до 12 років колонії суворого режиму. Скаргу на ухвалений вирок було подано 5 червня. Верховний суд Росії розгляне її 12 вересня. Як повідомив раніше юрист Марк Фейгін, Сущенко буде присутнім на засіданні особисто.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

1
Phorchun 10:31 10.09.2018 0
А, как же Павленко? Он же ближе, он у хранции.

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS