Новости Украины

Суд присяжних визнав Манафорта винним по 8 пунктах обвинувачення Суд присяжних визнав Манафорта винним по 8 пунктах обвинувачення Українська правда http://www.pravda.com.ua/favicon.ico Українська правда http://hpib.life/wp-content/uploads/2018/08/manafort-zaraza-20-08-2018-900x554.jpg http://hpib.life/wp-content/uploads/2018/08/manafort-zaraza-20-08-2018-900x554.jpg Екс-голову передвиборчого штабу Дональда Трампа Пола Манафорта визнали винним за 8 пунктами обвинувачення. Таке рішення винесли пр
Суд присяжних визнав Манафорта винним по 8 пунктах обвинувачення

Екс-голову передвиборчого штабу Дональда Трампа Пола Манафорта визнали винним за 8 пунктами обвинувачення. Таке рішення винесли присяжні під час судового розгляду у місті Александрія, штат Вірджинія.

Про це повідомляє Reuters.

Зазначається, що 5 із 8 обвинувачень мають відношення до ухиляння від податків, 1 - недекларування іноземних банківських рахунків, як вимагає того закон. Ще 2 пункти - щодо банківського шахрайства.

За іншими 10-ма пунктами, щодо яких присяжні не змоги досягти консенсусу, суддя оголосив процес таким, який не відбувся.

Загалом колишнього політтехнолога Віктора Януковича і керівника виборчого штабу Дональда Трама звинувачували за 18 пунктами.

Якщо суддя погодиться із висновками присяжних, загалом йому загрожує до 80 років ув'язнення.

Суд присяжних, який визначався з вироком Манафорту упродовж 4 діб, складається з 6 жінок та 6 чоловіків.

Перед цим повідомлялось, що присяжні у справі екс-глави передвиборного штабу Дональда Трампа Пола Манафорта ніяк не можуть дійти згоди щодо вердикту.

Як повідомлялося, 31 липня в США почався суд над Манафортом, якого звинувачують у відмиванні грошей, ухилянні від сплати податків за майже 10 років співпраці з колишнім керівництвом України.

Слідство вважає, що за роботу політичного консультанта в Україні Манафорт заробив понад 60 мільйонів доларів.

Слідча група представила понад 300 документів, які розкривають деталі співпраці Манафорта з 'Партією регіонів' і 'Опозиційним блоком'.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Еще больше новостей ,
персональная лента ,
без регистрации...
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS