Новости Украины

Подорожчання проїзду: суд пообіцяв українцям розібратися Подорожчання проїзду: суд пообіцяв українцям розібратися Znaj.UA https://sport.znaj.ua/sites/znaj.sport/themes/custom_bootstrap/favicon.ico Znaj.UA https://znaj.ua/sites/default/files/media/news/2018/08/32/1462972361-7262-s-11-maya-v-kieve-na-chetyire-mesyatsa-ogranichivaetsya-rabota-samoy-zagrujennoy-stantsii-metro-vokzalnoy-na-vremya-remonta-eska.jpg https://znaj.ua/sites/default/files/media/news/2018/08/32/1462972361-7262-s-11-maya-v-kieve-na-chetyire-mesyatsa-ogranichivaetsya-rabota-samoy-zagrujennoy-stantsii-metro-vokzalnoy-na-vremya-remonta-eska.jpg Відомо, що підготовче засідання призначено на 16 серпня 8 липня 2018 року Окружний адмінсуд міста Києва відкрив виробництво у с
Подорожчання проїзду: суд пообіцяв українцям розібратися
Відомо, що підготовче засідання призначено на 16 серпня

8 липня 2018 року Окружний адмінсуд міста Києва відкрив виробництво у справі про підвищення тарифів на проїзд у київському транспорті.

Відомо, що підготовче засідання призначено на 16 серпня. До цього 18 липня суд розглянув заяву про забезпечення позову: позивачі просять призупинити дію оскаржуваного розпорядження.

Позивачі вимагають скасувати розпорядження КМДА 'Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів і вартості проїзних квитків у міському пасажирському транспорті, який працює у звичайному режимі руху' від 5 липня 2018 року № 1147.

Позивачі зазначили, що рішення про подорожчання проїзду не було опубліковано для отримання зауважень і пропозицій, що виключає можливість схвалення і прийняття КМДА проекту регуляторного акта.

Необхідність забезпечення позову обумовлена очевидною противоправностью зазначеного розпорядження, оскільки його дія тягне за собою безпосередню небезпеку заподіяння шкоди правам та інтересам не тільки позивачів, але й інших мешканців та гостей міста Києва, які користуються громадським транспортом.

Але, як відомо, 18 липня суд відмовився призупинити дію розпорядження. Там постановили, що якщо вони зараз призупинять подорожчання на час розгляду позову, це фактично стане вирішенням спору по суті, що є неприпустимим і не відповідає меті застосування інституту забезпечення позову.

Раніше Знай.uа писав, що в Києві змінить свою роботу автобус №9. Це станеться через проведення ремонтних робіт.

Цю інформацію повідомляє прес-служба КП 'Київпастранс'.

У повідомленні говориться, що транспорт змінить свій маршрут 1 серпня з 06:00 до півночі 15 серпня.

Також нагадаємо, в середу, 1 серпня, на одній зі столичних станцій метрополітену чоловік влаштував невеличку 'благодійну' акцію, пропускаючи пасажирів через турнікети з допомогою свого проїзного.

Також ми писали, частина розв'язки біля станції метро 'Шулявська' в Києві перекриють для проїзду з 18 серпня – тобто, через 10 днів. Про це повідомляє телеграм-канал Kyiv LIVE.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS