Новости Украины

'Рідна душа поряд': двоє братів пліч-о-пліч боронять Красногорівку від снайперів окупантів – репортаж 'Рідна душа поряд': двоє братів пліч-о-пліч боронять Красногорівку від снайперів окупантів – репортаж 5 канал https://www.5.ua/img/icons/icon-channel-5.png 5 канал https://www.5.ua/media/pictures/original/145425.jpg https://www.5.ua/media/pictures/original/145425.jpg Роботи у хлопців вистачає, адже, попри перемир’я ворог постійно провокує армійців стріляниною Ворожі снайпери активізувались на
'Рідна душа поряд': двоє братів пліч-о-пліч боронять Красногорівку від
Роботи у хлопців вистачає, адже, попри перемир’я ворог постійно провокує армійців стріляниною

Ворожі снайпери активізувались на підступах до Мар'їнки та Красногорівки. Крім того, бойовики періодично відкривають провокаційний вогонь у бік армійців, обстрілюючи їх із стрілецької зброї та гранатометів. Репортаж з передової – Євгенії Подобної.

'Я з 16-го (2016 року – 5.UA) підписав контракт і 17-й був тут. А чого пішов – тому що рідний брат з 14-го', – пояснює військовослужбовець ЗСУ Олександр.

Олександр разом із братом нині боронять підступи до Красногорівки. Спершу – хлопці разом служили в Нацгвардії, згодом – пішли в армію. Кажуть, разом і на війні легше.

'Рідна душа поряд. Коли він був один тут, а я був дома, звичайно, переживав більше, а коли я знаю, що він поряд і я поруч – так спокійніше', – каже боєць.

Роботи у хлопців вистачає, адже, попри перемир’я, ворог постійно провокує армійців стріляниною. Зазвичай обстріли починаються надвечір.

'Починають працювати вже з 9-10 вечора. Працюють із крупного калібра, АГС, РПГ. Снайпери працюють, не тільки в нас по всій лінії', – розповідає боєць Анатолій.

Снайпери неподалік Красногорівки та під сусідньою Мар'їнкою останнім часом активізувалися. Користуючись перемир’ям, намагаються підібратися якомога ближче до позицій армійців. Втім непоміченими – не лишаються.

'Підходив метрів 300, навіть ближче. Лягає десь у посадці. Ну, навпроти нас є снайперська школа їхня. Казали, що заїжджали і якути, їхні, була інформація, що жінки-біатлоністки приїхали на нас тренуватися', – каже Олександр.

Крім того, до армійців постійно намагаються підійти ворожі диверсійно-розвідувальні групи.

'Раз на тиждень стабільно. Стабільно намагаються прорватися. Вночі. Коли востаннє? Два дні тому. Провокували нас, лякали, перед собою стріляли', – пригадує армієць Іван.

Забороненого Мінськими домовленостями калібру бойовики тут нині не використовують, втім, днями вздовж лінії розмежування армійці спостерігали переміщення ворожих танків.

'Буває, що і важка техніка заїжджає, ось день-два назад танки заїжджали, але не працювали, я думаю, це був такий фактор, щоб нагнати на нас страх', – припускає солдат Анатолій.

Втім, нагнати на них страху, кажуть армійці, непросто, адже бійці цього підрозділу мають по декілька років бойового досвіду, а дехто і взагалі – на передовій від перших днів війни. Тож, запевняють – супротивник не просунеться, ані на сантиметр.

'Із гарячим серцем і холодною головою тут', – запевнив Анатолій.

Євгенія Подобна, Юрій Усік, '5 канал'

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS