Новости Украины

'Від Олега там насправді мало що залишилося': сестра Сенцова прокоментувала його фотографії 'Від Олега там насправді мало що залишилося': сестра Сенцова прокоментувала його фотографії 5 канал https://www.5.ua/img/icons/icon-channel-5.png 5 канал https://www.5.ua/media/pictures/original/145317.jpg https://www.5.ua/media/pictures/original/145317.jpg Як зазначила родичка режисера, він тюремному лікарю довіряє більше, ніж цивільним Фотографії Олега Сенцова, які напередодні опри
'Від Олега там насправді мало що залишилося': сестра Сенцова прокомент
Як зазначила родичка режисера, він тюремному лікарю довіряє більше, ніж цивільним

Фотографії Олега Сенцова, які напередодні оприлюднила російська сторона – справжні та непідроблені. Принаймні, таке переконання в коментарі '5 каналу' висловила Наталія Каплан, сестра режисера. Також вона зауважила, що Олег відмовляється від транспортування до цивільної лікарні в російському Лабитнангі, адже не вважає себе хворим, тож його влаштовують – і тюремні лікарі.

'На фото дійсно Олег. Видно, що він дуже-дуже виснажений, дуже худий. Тобто, від Олега там насправді мало, що залишилося. На даний момент у Олега почалася анемія, скаржиться на болі в серці, пульс дуже слабкий. Всього 40 ударів в хвилину. Він практично не встає. Постає тільки в разі крайньої необхідності. І як він написав у своєму листі: 'мабуть кінець близький'. Він там був у реанімації міської лікарні міста Лабитнангі і до нього ставилися набагато гірше. У нього довіри до тюремного лікаря, як не дивно, більше, ніж до звичайних цивільних лікарів', – розповіла сестра політв'язня.

Сьогодні із Сенцовим в колонії побачився і російський священик – єпископ Григорій Міхнов-Вайтенко. Він перебуває у російському Лабитнангі і мав розмову з бранцем. У колонії також відбувся медичний консиліум, на якому і місцеві, і тюремні лікарі обговорювали стан українського режисера. Наступного разу побачити Сенцова єпископ планує вже у понеділок, 13 серпня.

Українець вживає лише воду та мінімальну кількість медичних сумішей, які його підтримують. Сенцов також укотре нагадав, що не припинить голодування - допоки Кремль не піде на його вимоги. А саме - звільнить усіх українських політв’язнів, яких утримують у російських тюрмах.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS