Новости Украины

'Видно на фото': медики жахнули діагнозом Сенцова 'Видно на фото': медики жахнули діагнозом Сенцова Znaj.UA https://sport.znaj.ua/sites/znaj.sport/themes/custom_bootstrap/favicon.ico Znaj.UA https://znaj.ua/sites/default/files/media/news/2018/08/32/sencov_2.jpg https://znaj.ua/sites/default/files/media/news/2018/08/32/sencov_2.jpg Режисер може не дожити до кінця тижня Український політв'язень Олег Сенцов голодує 89-й день поспіль. Навіть якщо голодування п
'Видно на фото': медики жахнули діагнозом Сенцова
Режисер може не дожити до кінця тижня

Український політв'язень Олег Сенцов голодує 89-й день поспіль. Навіть якщо голодування припиниться зараз, в його організмі вже сталися зміни, які загрожують серйозними наслідками для здоров'я.

Про це заявила лікар-дієтолог Оксана Скиталінська. Вона прокоментувала свіжі фото Сенцова, вказавши на низку тривожних симптомів.

'Навіть на не дуже якісних фотографіях видно, що у нього жовтувата шкіра, що він блідий, що у нього запали очі. Це означає, що навіть за такого неповного - бо кажуть, йому давали спеціальні суміші - голодування, яке триває вже більше 80 днів, у будь-якому випадку страждають усі органи і всі системи організму'.

Експерт уточнила, що під час голодування людина починає буквально їсти сама себе, щоб підтримувати життя.

'Організм потребує значною мірою білків як будівельного матеріалу, а коли їх не вистачає, він бере білки з життєво важливих органів: печінки, кишечника, м'язів. Через це дуже сильно падає імунітет організму, починається атрофія м'язів, загроза нависає над такими важливими органами як серце і легені', - розповіла вона.

Дієтолог запевняє: таке голодування не може тривати більше, ніж приблизно сто днів, навіть за мінімальної підтримки поживними сумішами.

'А враховуючи, що це триває вже понад 80 днів, він наближається до дуже критичної точки', - резюмувала Скиталінська.

Нагадаємо, незаконно засуджений у Росії український режисер Олег Сенцов не отримує листи через проблеми з цензором, який їх попередньо вичитує.

Раніше в одному зі своїх листів Сенцов запитував, чи цікавиться хтось його голодуванням, адже йому не передають листи.

Як повідомляв раніше Знай.ua, український режисер і політв'язень Олег Сенцов, який голодує вже майже 90 днів, знаходиться в дуже важкому стані. Про це повідомив його адвокат Дмитро Дінзе.

Сенцов схуд на 30 кілограмів і майже не встає. При цьому у нього триває третя затяжна криза.

'Він не встає, тільки лежить. Економить сили, щоб перебувати у свідомості. Останній раз я його бачив 7 серпня, він схуд на 30 кілограмів. Став сутулим і блідим, раніше це не було так помітно. Впала грудна клітка, живіт впав. Він розуміє, що знаходиться в критичному стані. Він повідомив родичів про те, що у нього третя затяжна криза. Кажуть, що понад 114 днів Олег не протягне', – зазначає адвокат.

Також Знай.ua писав про те, що у прес-службі уповноваженої з прав людини в Росії Тетяни Москалькової стверджують, що стан Сенцова 'відносно стабільний'.

Поделиться:

Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии

Комментарии

0
Ещё никто не оставлял комментриев к этой статье.

Список лент×

Для управления лентами необходима

Авторизация

Обратите внимание×

Мы определили, что вы зашли с Android устройства
Попробуйте наше мобильное приложение

 FromUA.NEWS